• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Sposoby na oszczędzanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.10.2014 10:54
Może sa jakieś sposoby, zeby jednak znaleźć jakąś w miarę dobrą opcje. Przczytajcie sobie: http://www.comperia.pl/jak-szukac-dobrej-lokaty.html
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.10.2014 14:53
ja polecam wpłacić na lokatę: http://cfm.opx.pl/#!lokaty/c17lg a po dwóch miesiącach można szukać znowu jakiegoś korzystnego oprocentowania, zresztą na tej stronie zawsze mają najlepsze aktualne oferty.
Cytuj
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 9:00
Zastanawiałem sie nad jakąś alternatywą dla lokat, ale trudno cokolwiek znaleźć, nieldugo na prawdę ludzie będą zostawiać pieniądze na oszczednosciowkach i oby nie stracić, o zysku nie będzie mowy.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 14:14
Obecnie konto oszczędnościowe może być nie najgorszą alternatywą. Nasi eksperci przeanalizowali oferty dostępne na rynku, okazuje się, że najlepsze konta oszczędnościowe są oprocentowane nawet powyżej 3,5 proc. w skali roku. Zwykle jednak aby otrzymać tak wysokie oprocentowanie należy założyć ror. Zapraszam do zapoznania się z całym artykułem.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
otojestkasia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 15:19
Na 3,5 to teraz nawet lokaty nie są oprocentowane. na prawdę bieda z tym jest. I mimo, ze wciąż zapowiadają podwyżki to stale spada i spada. Dobra sytuacja jest teraz dla osob ubiegających sie o kredyty, ale na pewno nie dla chcących deponować środki.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 11:08
no ja sie ostatnio dowiedziałam od kolezanki ze oszczedzać chyba nie potrafię bo za 3000 nie wyżyję, heh naiwna myślała chyba że w duzym mieście takie pieniądze cokolwiek dają i cokolwiek da się odłożyć :) w tym miesiacu dopiero miałam większy przypływ gotówki i udało mi się odłożyć na lokate 3500 zł
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 11:28
wiesz niektórzy musza przeżyc za 1500 zł bo np jedna osoba pracuje a druga nie i ma jakieś marne grosze, ale to wszystko zależy gdzie mieszka w mieście, czy na wsi no i ile ich tam jest w rodzinie :)
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 11:38
Wszyscy, wszędzie zachęcają do oszczędzania nawet niewielkich kwot. Moze to moda, a moze właśnie tak powinniśmy robić. Tylko odmawianie sobie wszystkiego, żeby tylko oszczędzić parę groszy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.10.2014 14:32
Takie dywagacje kto ile zarabia i czy to oszczędza to chyba nie tutaj.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:58
justa napisał
no ja sie ostatnio dowiedziałam od kolezanki ze oszczedzać chyba nie potrafię bo za 3000 nie wyżyję, heh naiwna myślała chyba że w duzym mieście takie pieniądze cokolwiek dają i cokolwiek da się odłożyć :) w tym miesiacu dopiero miałam większy przypływ gotówki i udało mi się odłożyć na lokate 3500 zł


No za 3000zł to się wyżyje w miarę fajnie. U nas same opłaty to gdzieś z 1800zł więc jeszcze by nawet na życie zostało. Mi to się wydaje, że mieszkanie w mieście jest naprawdę dużo droższe niż na wsi, chociażby biorąc pod uwagę wodę. Na wsi moja ciocia za wodę płaci 3,50 za kubik a my w mieście prawie 14zł..
Cytuj
Odpowiedź