• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Sposoby na oszczędzanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 14:49
Jeśli chodzi o konta oszczędnościowe to polecam zastanowić się nad produktem Smart Saver ING Banku Śląskiego. jest oprocentowane na 3 proc. Więcej informacji tutaj.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Dariusz Kuciel

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 12 razy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 3:03
Ja mialem ten sam problem. Lokaty slabo oprocentowane, a pozostale produkty bankowe niezrozumiale. Rozwiazalem ten problem w nastepujacy sposob, ze korzystam z programu typu cashback do 5% bez limitow u ponad 1600 partnerow handlowych w Polsce. Na swiecie jest to przeszlo 45000 ph, okolo 5000 sklepow online. Partnerami handlowymi w Polsce jest np. Carrefour, Orlen, Bp, Empik, zalando.pl oraz duzo wiecej. Praktycznie z kazdej branzy. Dzisiaj wydaje tyle samo co kiedys, a co tydzien kapie mi zaoszczedzona kasa na konto, ktorego nie ruszam. Wszystko w pelni automatycznie i bez obslugowo. W roku 2014 dostalem ponad 1100zl:)
Czy uwazacie, ze ma to sens?
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 8:00
Myślę,że na pewno . Czy aby jednak sklepy nadal korzystają z programu Cashbank ? Słyszałam,ze wiele z nich w ramach oszczędności powoli zaczęło z tego rezygnować. Jakie banki maja jeszcze cashback w swojej ofercie?
I ile tak naprawdę można zyskać?
Cytuj
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 12:17
Raczej moneyback :) Czyli bank oddaje Ci częśc pieniędzy za zakupy. Zwykle były to niewielkie procenty i na wybrane produkty niemniej jeśli robiłaś zakupy kartą to można było coś więcej zaoszczędzić. Jest to nadal w niektórych ofertach.
Natomiast cashback to usługa bankowa , w ramach której posiadacz może wybrać pieniądze przy płaceniu kartą w dowolnym sklepie.
Cytuj
Dariusz Kuciel

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 12 razy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 15:51
Ja korzystam z zewnętrznego programu nie powiązanego z zadnym bankiem, czy sklepem. Do tego programu codziennie podłączają się nowe firmy, aby być jeszcze bardziej atrakcyjnym dla klienta. Co 10 min na świecie umowę podpisuje nowa firma, a co 10 sekund rejestruje się nowy posiadacz karty. Juz dzisiaj z tego rozwiązania korzysta przeszło 5 000 000 osób na całym świecie. Juz dzisiaj jest to największa platforma online.
W mojej opinii ta platforma dokona rewolucji w zakupach:)
Tu nie ma ograniczeń co do kwoty jaka dostajesz. Banki wypłacały cash back czy money back z interchange, za który płaciły punkty akceptacji karty. Gdy interchange spadł poniżej 0,5% banki po prostu nie maja kasy na takie rozwiązania.
Cytuj
Odpowiedź