• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Sposoby na oszczędzanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
magdanejmer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.11.2014 9:35
Ja zazwyczaj odkładam sobie jakieś pieniądze do osobnego portfela który trzymam w domu ale zazwyczaj wychodzi tak że zawsze sięgam po te oszczędzone pieniądze bo to bo tamto i zastanawiam się cy konto oszczędnościowe nie będzie lepszym rozwiązaniem dla mnie. Bo zawsze gdy naprawdę będę potrzebowała będę mogła te pieniądze wypłacić a na koncie mniej kuszą.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2014 13:30
ja bym najpierw zaczeła oszczędzać na wydatkach na jedzenie, telewizji internet i telefon. to co możesz to uszczuplij np zamiast pakietu hd zwykły, zamiast super drogiego serka coś tańszego a zamiast abonamentu na który cie nie stać możesz mieć mixa albo telefon na karte. ja miałam mixa kiedyś i bardzo fajnie sie sprawdzał, doładowania kupowałam na allegro i grało :) ostatnio widziałam nawet ze przez facebooka mozna zamówić doładowania na topup - bardzo fajna opcja, na pewno do sprawdzenia przez osoby które chcą co nieco oszczędzić
Cytuj
be free like a child
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 12:08
o topup słyszałam bo oni chyba tylko przez facebooka maja takie doładowania, fajna sprawa ale gdziekolwiek to by było to trzeba uwazac bo czasami sie nie oplaca zaoszczedzic 5 zł a ktos ci dowali potem jakas subskrypcję za 50 zł mc
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 8:44
Gdyby Państwo zdecydowali sie jednak na lokowanie to zapraszam do naszego zestawienia
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

24.11.2014 15:23
ja zamiast oszczędzać inwestuje pewnie i z dużym zyskiem- polecam wszystkim portal pożyczkolandia.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 9:01
Ludzie nie decyduja sie teraz na lokowanie, bo jest po prostu słabo oprocentowane.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.11.2014 14:34
I tak będzie jeszcze przez długi czas najprawdopodobniej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.11.2014 16:46
dokładnie lepiej pomnażać niż lokować na lokacie, inwestycje są lepszym pomysłem a wiedząc że na pożyczkolandia jest gwarancja ochrony kapitału nie ma czego sie bać.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 13:43
Teraz chyba opłacalne sa te produkty strukturyzowane, mają gwarancje, wiec raczej sie nie straci, a można zyskać sporo. W Deutsche Bank jest teraz struktura z gwarancja chyba 75 proc. to juz jest niezle.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 21:37
potrzebuję porady chcemy z zona zaoszczedzic na wakacje beda potrzebne pewnie z 5000 i nie wiem odkładanie na konto mi nie idzie bo co rusz wyciągam, a to leczenie a to coś innego i mi ubywa - moze skarbonka ktorej nie mozna otworzyć byłby lepsza?
Cytuj
Odpowiedź