• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Sposoby na oszczędzanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 13:58
Jeżeli interesują Państwa różne sposoby oszczędzania, to zapraszam serdecznie do naszego krótkiego poradnika. W artykule znajda Państwo przydatne informacje dotyczące rożnych sposobów oszczędzania.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:39
baskamy w jakich czasach ty bylas na tych wakacjach i gdzie za 1800 zł ? takie oszczedzanie jest dobre dla 3 latkow ;)
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

11.9.2014 8:59
animka napisał
baskamy w jakich czasach ty bylas na tych wakacjach i gdzie za 1800 zł ? takie oszczedzanie jest dobre dla 3 latkow ;)
bez przesady, kazdy sbie wybiera gdzie chce jezdzic i za ile.
Cytuj
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:23
1800 to rzeczywiście niewiele pewnie dlatego animka pytała jakim cudem mozna zabrac 3 osobowa rodzine na wycieczke za tyle :P ja byłem ostatnio w bieszczadach gdzie powinno byc tanio na 3 dni ja zona i dziecko roczne i co..1000 zł poszło tak ze nawet nie wiedziałem kiedy..
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:42
takie sa realia niestety, fajny wyjazd na wakacje nie kosztuje 1300 zł za osobe tylko 2500 zł za osobe. my w tym roku chcemy wreszcie gdzies jechac na wakacje bo nam dziecko jojczy ze chce samolotem lecic :)
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 12:12
ja bym rzuciła kase na konto oszczednosciowe albo na lokate, na pewno nie trzymała w skarpetce bo tylko beda tracic na wartości, takie moje zdanie
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:07
o kurcze ale obruszenie, ja tylko mowie ze w dzisiejszych czasach to nierealne jechac z 3 osobową rodzina za taką kase gdziekolwiek nawet w góry
Cytuj
be free like a child
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 15:18
wg mnie fajnym pomysłem zwlaszcza dla dziecka jest puszka ktorej nie da sie otworzyć innym sposobem niz tylko otwieraczem do konserw. moj syn tak oszczedza na swoje urodzinowe prezenty. ciekawe ile sobie uzbiera.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:29
dobra lokata i terminowość to jest klucz do sukcesu - jesli sobie nie powiedz co 10 każdego miesiąca musisz odłożyć 300 zł to tego nie zrobisz- najlepiej niech bank sam za nas odkłada i to tak żebyśmy o tym nie wiedzieli :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.10.2014 14:18
Dajcie sposob, teraz jeszcze to wszytsko scinaja, wiec jakiekolwiek oszczedzanie na prawde przestaje miec sens.
Cytuj
Odpowiedź