• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jakie opinie o Profi Credit Poland

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 19:20
Oferta może ciekawa ale ja bym się w nią nie pakował. Wydaje mi się, że to kolejny parabank który wpędzi mnóstwo ludzi w długi. Jeśli naprawdę potrzebujesz pieniędzy to idź do banku i tam poproś o kredyt.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 21:25
Nigdy nie słyszałam o tej firmie. Sprawdziłam z ciekawości ich ofertę i wydaje się być atrakcyjna. Ciekawe tylko jak jest w rzeczywistości... Brał ktoś z was tam pozyczkę? Ogólnie nie przepadam za parabankami ale ten prezentuje się całkiem nieźle. Ciekawe czy sprawdzają BIK.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 9:54
abzibzi napisał
Nigdy nie słyszałam o tej firmie. Sprawdziłam z ciekawości ich ofertę i wydaje się być atrakcyjna. Ciekawe tylko jak jest w rzeczywistości... Brał ktoś z was tam pozyczkę? Ogólnie nie przepadam za parabankami ale ten prezentuje się całkiem nieźle. Ciekawe czy sprawdzają BIK.
Jest to firma pożyczkowa, wiec bik nie bedzie sprawdzany, prosze zastanowić się jednak nad opłatami i wówczas podjąć decyzję czy nie lepiej zainteresować inną formą pożyczania środków.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

4.9.2014 9:04
te wszystkie instytucje nie mogą sprawdzać biku, ale big sprawdzają, a potem i tak każdemu dadzą taki kredyt. Znam takie przypadki osób, które nie maja pieniędzy, nie maja pracy a dostaja te smieszne chwilowki.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:24
Chwiowke dostanie kazdy. To nie jes w ogole problem. Potem problemem jest splata. Dlugi rosna i tak sie kreci ten beznadziejny interes.
Cytuj
jakson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2015 9:16
Pozwólcie państwo, że zacytuję z ich strony: "Całkowita kwota pożyczki – 4000,00 zł; roczna stopa oprocentowania pożyczki 9,70 %; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 9104,00 zł składają się: opłata przygotowawcza – 759,00 zł, koszty ubezpieczenia – 7497,00 zł, wynagrodzenie umowne – 848,00 zł (opłata przygotowawcza, koszty ubezpieczenia są kredytowane i wraz z całkowitą kwotą pożyczki stanowią udzieloną pożyczkę – 12256,00 zł); roczna rzeczywista stopa oprocentowania pożyczki – 112,17 %; umowa płatna w 48 miesięcznych ratach po 273,00 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 13104,00 zł"

Tak więc pożyczamy 4000 zł, a oddajemy 13 104 zł. Czy oferta wciąż wydaje się atrakcyjna, bo bez bik?
Ludzie, a ja narzekałem, jak mi bank naliczył 200 złotych opłat za kredyt 3000 złotych!
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2015 10:18
jakson napisał
Pozwólcie państwo, że zacytuję z ich strony: "Całkowita kwota pożyczki – 4000,00 zł; roczna stopa oprocentowania pożyczki 9,70 %; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 9104,00 zł składają się: opłata przygotowawcza – 759,00 zł, koszty ubezpieczenia – 7497,00 zł, wynagrodzenie umowne – 848,00 zł (opłata przygotowawcza, koszty ubezpieczenia są kredytowane i wraz z całkowitą kwotą pożyczki stanowią udzieloną pożyczkę – 12256,00 zł); roczna rzeczywista stopa oprocentowania pożyczki – 112,17 %; umowa płatna w 48 miesięcznych ratach po 273,00 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 13104,00 zł"

Tak więc pożyczamy 4000 zł, a oddajemy 13 104 zł. Czy oferta wciąż wydaje się atrakcyjna, bo bez bik?
Ludzie, a ja narzekałem, jak mi bank naliczył 200 złotych opłat za kredyt 3000 złotych!
I to jest najlepszy komentarz do tego typu firm. Ale ludzie dalej beda brali takie kredyty. Mimo roznych regulacji. Przed głupotą nikogo sie nie uchroni.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.6.2015 14:56
Będą brali, gdy nie dostaną w banku. I nic w tym dziwnego. Najpierw wezmą, maja chwile spokoj a o spłacie mysli sie juz potem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.6.2015 9:31
Albo juz jak jest zbyt pozno...
Cytuj
hryncewka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 11:09
Ja mogę wystawić opinie na 5 + . Lubię ich za hiper szybką realizację transkacji. Gotówka tego samego dnia pojawiła się na moim koncie. Profi Credit dysponuje bezpiecznymi i przystępnymi warunkami i mogę ją wam polecić.
Cytuj
Odpowiedź