• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jakie opinie o Profi Credit Poland

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Magdalena Kaw.

Niezarejestrowani

23.2.2018 22:15
Ja przyznam, że nie miałam wcześniej pojęcia, że istnieją takie firmy, które udzielają pożyczek, mimo iż jedyny udokumentowany dochód, to umowa zlecenie, a jednak wystarczyło poszukać w sieci i trafiłam właśnie na Profi Credit. Czasami sytuacja wymaga od nas szybkiego zdobycia gotówki, u mnie to była akurat naprawa auta, którym codziennie dojeżdżam do pracy, więc zdecydowanie nie było to coś, co mogło poczekać miesiąc czy dwa. Pożyczkę można u nich otrzymać naprawdę sprawnie, wypełniając niewiele formalności, a do tego wszystko na uczciwych zasadach, które przedstawiane są nam już na samym początku.
Cytuj
Bart

Niezarejestrowani

23.2.2018 22:21
Też zauważyłem, że ostatnio trochę się mówi o tej firmie i faktycznie, jeśli chodzi o warunki wzięcia takiego kredytu, to są naprawdę łatwe do spełniania. Z takich większych wymogów, to po prostu spłacenie branej pożyczki w terminie :) Sam doświadczyłem tego, jak banki teraz ograniczają dostęp do kredytów osobom, które nie pracują od kilku lat w jednym miejscu na umowie o pracę, więc według mnie bardzo dobrze, że pojawia się coraz więcej firm, które takich pożyczek udzielają i to jeszcze do takich kwot.
Cytuj
Brysia

Niezarejestrowani

25.2.2018 22:39
Ja zanim wzięłam pożyczkę zrobiłam sobie porównanie różnych ofert i mogę śmiało przyznać, że tutaj oferta okazała się naprawdę dobra. Głównie kierowałam się tym, aby była możliwość wzięcia pożyczki na kilka tysięcy i mimo tego iż jestem zatrudniona na umowę zlecenie, jak najbardziej firma ma taką ofertę, więc nie było problemu nawet z większą kwotą niż wcześniej zakładałam. Generalnie moim zdaniem warto właśnie sprawdzać opinie na różnych portalach, bo jak się okazuje mogą one nam dać naprawdę sporo wskazówek odnośnie firmy czy konkretnej pożyczki, ja tak zrobiłam i jestem naprawdę zadowolona.
Cytuj
Monik Korcz

Niezarejestrowani

25.2.2018 22:43
Firma z wieloletnim doświadczeniem, jedna z największych w Polsce, więc już samo to mnie przekonuje. Nie byłabym w stanie zdecydować się na pożyczkę kilkunastotysięczną u firmy, która działa od niedawna na rynku i niewiele osób o niej słyszało. Chyba większość z nas tak robi, że w pierwszej kolejności zwracamy się do firm, o których można znaleźć sporo informacji w sieci. Jeśli chodzi o same warunki pożyczki, to jak dla mnie są one dobre, na tle innych firm wypadają naprawdę nieźle, najważniejsze, to oczywiście nie porywać się na pożyczkę, której nie będziemy mogli spłacić, jednak jeśli wszystko dobrze przemyślimy, to korzyści takiej pożyczki są naprawdę duże.
Cytuj
Arczi L.

Niezarejestrowani

26.2.2018 12:20
Jak dla mnie to, do jak szerokiego grono jest skierowana oferta pożyczkowa, to jest naprawdę ogromny plus. Ja pracuję od pewnego czasu na umowie zlecenie, z tego względu, że dla mnie aktualnie są to po prostu korzystniejsze warunki pracy niż umowa o pracę, jednak banki nie biorą mnie nawet pod uwagę, jeśli chodzi o udzielenie mi kredytu. Profi Credit jak najbardziej spełnił moje oczekiwania, jeśli chodzi o przyznanie kredytu, ale też jego warunki.
Cytuj
Bartłomiej

Niezarejestrowani

27.2.2018 13:50
Ja zanim wziąłem pożyczkę, to trochę się orientowałem jak wygląda kwestia takich pożyczek i kredytów w banku i okazało się, że forma mojej pracy nie pozwala mi na wzięcie kredytu w kwocie jaka by mnie interesowała. Pracuję realizując różne zlecenia, dlatego czasami mam jedno większe zlecenie raz na kilka miesięcy, czasami są to mniejsze kilka razy w miesiącu, jednak widać nie jest to wystarczające dla banków. Tego typu firmy naprawdę czasami ratują człowieka z podbramkowej sytuacji, a pieniądze pojawią się na koncie szybciej niż możecie się spodziewać, bo formalności i warunków do spełnienia jest minimum.
Cytuj
Justyna

Niezarejestrowani

25.3.2018 13:58
Na firmę trafiłam dzięki temu, że mają oddział w moim mieście i jestem naprawdę zadowolona z warunków kredytu jakie otrzymałam. Od razu wszystko zostało mi przedstawione bardzo jasno, więc kiedy raty spłaty kredytu okazały się dla mnie dogodne, to nie miałam wątpliwości, żeby go wziąć i zdecydowanie nie żałuję.
Cytuj
karolax

Niezarejestrowani

28.3.2018 11:16
Nie spodziewałam się, że wszystkie formalności przebiegną aż tak szybko. Widać, że firma bardzo stawia na jakość obsługi i wychodzi naprzeciw klientom, bo ja zupełnie nie miałam pojęcia o kredytach, a jednak zostało mi wszystko przedstawione bardzo dokładnie i szybko i szybko otrzymałam pieniądze.
Cytuj
Laura

Niezarejestrowani

29.3.2018 10:15
Słyszałam wiele opinii, że nie warto korzystać z szybkich pożyczek. Natomiast teraz już wiem, że nie warto słuchać takich bzdur. Wszystko jest dla ludzi, oczywiście w granicach rozsądku. Ja skorzystałam z takiej pożyczki w Profi Credit i jestem bardzo zadowolona. Fantastyczne podejście do klienta, fachowa obsługa i korzystne warunki umowy.
Cytuj
madelin

Niezarejestrowani

29.3.2018 10:19
Chciałam w banku pożyczyć tylko 2 tysiące, niestety odrzucono mój wniosek. Na pomoc bliskich nie mogłam liczyć, stąd też pomysł o szybkiej pożyczce. Zanim zdecydowałam się na jakąkolwiek firmę, to czytałam wiele opinii byłych klientów. Profi Credit zdecydowanie wygrywa na tle innych firm. Nie żałuję, że to właśnie u nich pożyczyłam te pieniądze. Jestem zadowolona i mogę wam polecić.
Cytuj
Odpowiedź