• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jakie opinie o Profi Credit Poland

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Agata

Niezarejestrowani

29.3.2018 10:25
Ze względu na moje zatrudnienia na umowę zlecenie nie mogłam wziąć kredytu w banku, natomiast w Profi Credit już tak. Kiedy zaszła taka potrzeba, to długo nie zklekałam i skontaktowałam z najbliższym oddziałem PC w moim mieście. Wszystko dokładnie mi wytłumaczono, dano mi czas na przeczytanie umowy. Wszystko na bardzo dobrych warunkach.
Cytuj
Michał

Niezarejestrowani

29.3.2018 21:00
Miałem już okazję kiedyś wziąć pożyczkę w jednej z lokalnych firm, niestety nie wspominam tego dobrze. Teraz postanowiłem zdać się na pomoc i ofertę Profi Credit. Jedyne czego mogę załować, to to że nie zrobiłem tego wcześniej. Świetne podejście, wyszkoleni procownicy i ta atrakcyjna oferta sama w sobie.
Cytuj
melka

Niezarejestrowani

29.3.2018 21:05
To sprawdzona firma i szeroko polecana wśród klientów. Nie rozumiem negatywnych komentarzy i złych opinii na temat Profi Credit. Sama jestem ich klientą i jestem zadowolona. Każdy kto bierze pożyczkę wie na jakich zasadach ona się odbywa, przecież podpisujemy umowę gdzie wszystko dokładnie jest zapisane. Ja ze swojej strony szczerze polecam tą firmę.
Cytuj
IzkaLa

Niezarejestrowani

30.3.2018 12:39
Już dwa razy brałam kredyt w Profi Credit i zdecydowanie mogę polecić tę firmę, szczególnie osobom zatrudnionym tak, jak ja na umowę zlecenie. Banki odmówiły mi kredytu, a w Profi Credit wszystkie formalności poszły błyskawicznie i za każdym razem naprawdę szybko miałam pieniądze u siebie.
Cytuj
Dominika F.

Niezarejestrowani

30.3.2018 12:42
Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości odnośnie takiej pożyczki, to polecam dokładnie dopytać o wszystkie szczegóły doradcę firmy. Ja właściwe zanim wzięłam pożyczkę, to widziałam w tym więcej minusów niż plusów, co jak się okazało wynikało z mojej niewiedzy na temat pozyczek. Po długiej rozmowie z doradcą i zadaniu mu wszystkich pytań jakie siedziały mi w głowie, zdecydowałam się na pożyczkę i jestem z tego bardzo zadowolona.
Cytuj
Arturo

Niezarejestrowani

30.3.2018 12:52
Kredyt na dogodnych dla mnie warunkach, a poza tym pieniądze wpłynęły na moje konto naprawdę błyskawicznie, za co jestem bardzo wdzięczny, bo ogromnie zależało mi na czasie, gdyż miałem pewne zobowiązania do uregulowania. Z samego kredytu jestem bardzo zadowolony, wszystkie warunki jasno wyłożone, więc nie było żadnego zaskoczenia.
Cytuj
Odpowiedź