• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jakie opinie o Profi Credit Poland

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2015 11:44
hryncewka napisał
Ja mogę wystawić opinie na 5 + . Lubię ich za hiper szybką realizację transkacji. Gotówka tego samego dnia pojawiła się na moim koncie. Profi Credit dysponuje bezpiecznymi i przystępnymi warunkami i mogę ją wam polecić.
Gotówka tego samego dnia, ale potem trzeba to spłacać...
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2015 11:54
Ja bym takim firmom nie ufała i już. Są moim zdaniem podejrzane.
Cytuj
Asia9

Niezarejestrowani

20.8.2015 11:06
Każdy kredyt trzeba spłacać, a przecież jak mamy problemy to kto nam pomoże?? ;] Mi nawet rodzina nie chciała a miałam poważne problemy. Też uważam że firma jest godna polecenia i ma przystępne warunki. Na moim koncie była po dwóch dniach i dobrze, że biku nie sprawdza
Cytuj
kejt

Niezarejestrowani

20.8.2015 11:17
A jak to wyglada jak sie terminu nie dotrzyma? Np. kilkudniowe spoznienie?
Cytuj
hr

Niezarejestrowani

20.8.2015 12:50
Placisz za kazdy dzien zwloki, robi sie mniej kolorowo
Cytuj
emilos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.1.2018 19:08
To dobra pożyczka i to dosyć szybka. Miałem okazję wziąć ją kilka razy więc wiem o czym mówię. Dobre jest to, że wniosek można składać przez internet.
Cytuj
alis

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.1.2018 22:07
Niechętnie pożyczam pieniądze jednak jak już muszę to zaglądam właśnie do Profi Credit. Myślę,że mają bardzo dobrą ofertę.
Cytuj
biegun

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.1.2018 17:33
Szczerze powiem, że po tym jak bank odmówił mi udzielenia pożyczki, zwróciłem się do Profi Credit, znajomy mi ich podzielił i mimo mojego złego nastawienia, to mocno mnie zaskoczyli tym jak pozytywne mają warunki i jak można się z nimi porozumieć.
Cytuj
Aveno

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2018 12:20
Marzyłem o nowym BMX z racji tego jaki sport uprawiam amatorsko. Nie miałem tyle kasy, zwróciłem się do Profi Credit, mimo że nie zarabiam kokosów, dostałem pozytywną ocenę i to z ratami które bez problemu byłem w stanie sam regularnie spłacać. Dobra firma.
Cytuj
Ania

Niezarejestrowani

24.1.2018 10:18
Ile ludzi tyle opinii na temat Profi Credit. A ja wychodzę z założenia, że jeżeli ktoś sumiennie płaci raty to nie ma czego się obawiać! Sama wzięłam pożyczkę i wspominam ją bardzo dobrze. Od początku, aż do końca. PC poszło mi nawet na rękę, i ustaliło ilość rat do moich możliwości.
Cytuj
Odpowiedź