• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jakie opinie o Profi Credit Poland

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
amolos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.1.2018 21:14
Pożyczyłem u nich chyba 2 tysiące jak się nie mylę i rozłożyłem na rok . Ze spłatą nie było problemu. Dlatego też polecam Wam to miejsce.
Cytuj
olimpiak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2018 20:30
Warunki dogodne, szybka pożyczka, profesjonalna obsługa. To kilka cech, które mogę wymienić na temat Profi Credit. Polecam
Cytuj
roki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2018 21:45
Super pożyczka, profesjonalne podejście do klienta no i bez problemowa spłata. Ja oczywiście polecam Wam to miejsce
Cytuj
Wiesia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2018 10:54
Wcześniej pieniądze pożyczałam gdzie indziej. W końcu zdecydowałam się na Profi Credit i muszę przyznać, że ich oferta jest najlepsza! Oprocentowanie pożyczki wcale nie jest tak duże, jak się wydaje. A pieniądze w szybki czasie docierają na nasze konto.
Cytuj
Łukasz Łakomy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2018 9:07
A może zamiast zapożyczać się i dawać zarabiać komuś innemu to zaczniemy oszczędzać, a oszczędzony kapitał zainwestować i samemu czerpać zyski?

Czy są Państwo świadomi jakie jest oprocentowanie chwilówek? To są setki a czasem tysiące procent w skali roku. Na jednej chwilówce zazwyczaj się nie kończy i to jest początek spirali zadłużenia.

Polecam takie podejście do swoich finansów. Jak ktoś nie wie jak to zapraszam do czytania i słuchania na www.opiekunfinansow.pl
Cytuj
Opiekun Finansów
www.opiekunfinansow.pl
Niezależny doradca finansowy - Poznań
amal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2018 9:41
Nie jestem fanem brania pożyczek przez firmy pozabankowe.Jednak byłam do tego zmuszony przez życie. Zaufałem profi credit i jestem w pełni zadowolony z całej obsługi i warunków jakie mi przyznali. Przekonałem się że nie taki diabeł straszny jak go malują.
Cytuj
Malwina

Niezarejestrowani

19.2.2018 9:23
O tej firmie pożyczkowej powiedziała mi siostra. Początkowo chciałam wziąć kredyt w banku, niestety odrzucono mój wniosek. O pomoc zwróciłam się do profi credit i mimo wielu obaw o wysokie oprocentowanie – nie mogę narzekać. Wszystko na plus, a oprocentowanie wcale nie jest takie wysokie.
Cytuj
wira

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2018 9:38
Bardzo chcieliśby wziąć ślub z narzeczonym, nie mieliśmy pieniędzy, więc zwróciliśmy się do Profi Credit o pożyczkę. Urządziliśmy małe przyjęcie weselne na 20 osób. Cieszę się że są takie firmy.
Cytuj
bosa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2018 9:41
Firma która ma naprawdę minimum formalności jeżeli chodzi o udzielanie pożyczek. Decyzja przyszła bardzo szybko tak samo jak pieniążki na konto .
Cytuj
Jes80

Niezarejestrowani

20.2.2018 10:35
Bardzo dobre podejście do klienta, i oczwywiście oferta również na bardzo korzystnych warunkach. To co w szczególności pozytywnie mnie zaskoczyło, to fakt iż raty dostosowano tak aby znacząco nie naruszały mojego budżetu. Ponadto pożyczkę dostałam bardzo szybko przy niewielkich formalnościach.
Cytuj
Odpowiedź