• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jakie opinie o Profi Credit Poland

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 19:35
Witam,
słyszał ktoś z was może o Profi Credit Poland? Bo ja trafiłem ostatnio na ich oferte i tam podobno można dostać pożyczke bez BIK do 25 tysięcy złotych. To jest jakiś nowy bank czy kolejny parabank?
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:41
Pierwszy raz słyszę o takiej instytucji ale intuicja coś podpowiada mi że to kolejny parabank, który pojawił się na naszym rynku. Ja bym im nie zaufała.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 8:28
Ptofi credit jest firmą pożyczkową. Należy do grupy finansowej Profireal Group. Firma działa także w Republice Czeskiej, na Słowacji oraz w Bułgarii. W swojej ofercie dla klientów indywidualnych posiadają pożyczki na oświadczenie i zaświadczenie. Nie jest to instytucja bankowa.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 11:58
Pierwszy raz słyszę o czymś takim. A gdzie trafiłeś na ich ofertę? Bo w tv chyba jeszcze się nie reklamowali, tam ciągle tylko reklama wonga.com. Obawiam się, że to może być kolejny parabank
Cytuj
Tancereczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 22:14
A to ja widziałam oferte tego banku na jakimś finansowym forum. Zdziwiłam sie troche ze tak spore sumy oferują mimo większych zaświadczeń. Ale skoro to parabank to chyba nie ma sensu się w to pakowac.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 9:20
Bank to raczej nie jest na pewno, kolejna instytucja udzielająca "atrakcyjnych" pozyczek.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 14:58
Nigdy nie słyszałam o tej firmie... Rozumiem, że to jakiś parabank? Banki zazwyczaj sprawdzają BIK i ta oferta wydaje mi się trochę podejrzana. Ciekawe jakie mają oprocentowanie dla tych 25 tysięcy... Mógłbyś przesłać mi adres ich stronki? Chętnie zapoznam się z ofertą.
Cytuj
truskawa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 11:51
tak, ta firma to parabank, działa jak wonga i inne tego typu. dostać pożyczkę bez BIK wcale nie jest ciężko, ważne, żeby sprawdzać warunki spłaty, no bo przeciez to od tego zależy atrakcyjność oferty i ewentualne przyszłe problemy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.8.2014 13:53
truskawa napisał
tak, ta firma to parabank, działa jak wonga i inne tego typu. dostać pożyczkę bez BIK wcale nie jest ciężko, ważne, żeby sprawdzać warunki spłaty, no bo przeciez to od tego zależy atrakcyjność oferty i ewentualne przyszłe problemy.
Ludzie jak biorą te chwilówki to licz na cud, nie spłacają terminowo, a potem odsetki rosną.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:36
truskawa napisał
tak, ta firma to parabank, działa jak wonga i inne tego typu. dostać pożyczkę bez BIK wcale nie jest ciężko, ważne, żeby sprawdzać warunki spłaty, no bo przeciez to od tego zależy atrakcyjność oferty i ewentualne przyszłe problemy.


No bo w parabanki tak działają, że pożyczkę łatwo można dostać a później pięknie ją spłacamy przez pół życia z odsetkami takimi że szok. To o czym piszesz to wygląda już z daleka na parabank..
Cytuj
Odpowiedź