• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaka firma windykacyjna ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
wyjur

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2016 13:39
Ja tam uważam, że najlepszy jest komornik
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

2.9.2016 15:52
wyjur napisał
Ja tam uważam, że najlepszy jest komornik


DO CZEGO?

Jak nie będzie majątku to i komornik nie pomoże. Ja uważam, że wtedy kiedy zaczynamy sprzedawać, musimy się odpowiednio do tego przygotować. Poznajmy swoich kontrahentów, sprawdźmy ich w ogólnie dostępnych bazach. Zapraszam do czytania artykułów na moim blogu dla małych firm. Pisze tam w ostatnich artykułach na temat zarządzania wierzytelnościami.

http://www.slowkilkaomalymbiznesie.pl/jak-prowadzic-bezpieczny-biznes-bawiac-sie-w-detektywa

Swoim klientom polecam korzystanie z firm faktoringowych, ale tych, które w swojej ofercie mają również usługi windykacyjne oraz skup wierzytelności. Firma taka prześwietla nam wszystkich klientów dość dokładnie.
Wypowiedź została zmieniona przez: Stanisław Bińkiewicz 2.9.2016 20:28
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
windykacja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2016 9:45
Polecamy się jako skutecznego partnera w odzyskiwaniu należności. Działamy na całym świecie - bez opłat wstępnych, bez ukrytych kosztów. Wynagrodzenie prowizyjne pobierane jest tylko i wyłącznie od skutecznie odzyskanych kwot. Firma ICG ma ponad 14 lat doświadczenia w tej dziedzinie! Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 76 835 75 43 lub napisz info@icg-group.com
Cytuj
Kamil Sawicki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.11.2016 11:07
@up to prawda! Sam korzystałem z firmy ICG Group wielokrotnie (prowadzę biznes i często mam nieopłacone faktury przez kontrahentów) i za każdym razem udało się odzyskać należność. Dużym plusem jest to, że firma działa też międzynarodowo wiec nie ma problemu z dochodzeniem należności np. w Meksyku czy innymi kraju.
Cytuj
DF

Niezarejestrowani

2.12.2016 20:32
Dzień dobry,
Polecam usługi windykacyjne świadczone przez firmę Debit Finanse z Wrocławia ( http://debit.com.pl ). Działają szybko, pobierają prowizję od kwoty zwindykowanej, bez żadnych dodatkowych kosztów, sprawy nie są traktowane "z szablonu" a co najważniejsze są skuteczni.
Cytuj
packa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.12.2016 15:08
Polecam firmę windykacyjną z Wrocławia przy ul. Skwierzyńskiej 29b. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, ponieważ udało mi się odzyskać moje należności jeszcze na etapie postępowania przedsądowego. Link dla zainteresowanych http://www.favore.pl/149911_windykacja-wroclaw-dolnoslaskie.html
Cytuj
ozone

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.1.2017 13:34
W takiej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak polecić firmę ICG Group. Zajmuje się ona windykacją międzynarodową i to nawet w takich krajach jak chociażby Chiny. Dlatego jeżeli macie problemy z dłużnikami niekoniecznie na terenie naszego kraju to radzę skontaktować się w w/w firmą. Sam korzystałem wielokrotnie i za każdym razem udało się odzyskać środki.
Cytuj
roman_z

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2017 9:39
Ja decydowałem się kiedyś na windykację. Nie miałem wtedy wyjścia i musiałem jak najszybciej odzyskać swoje pieniądze. Wynajmowałem wtedy agencję mb detektywi. Muszę powiedzieć, że bardzo dobrze nam się współpracowało. Firma była solidna, a ja szybko odzyskałem swoje pieniądze.
Cytuj
Kazimierz

Niezarejestrowani

29.6.2018 18:04
Ważne jest żeby znaleźć firme z doświadczeniem. Kompelskowość usług też może być zaletą podczas gdy chcemy przeprowadzic windykację sądową lub egzekucyjną, monitoring płatnośći, zamiane mieszkań czy eksmisję. Taką firmą jest np. BON z Warszawy. Korzystałem z ich usług w przypadku zamiany mieszkań w zeszłym roku. Polecam
Cytuj
Jon

Niezarejestrowani

31.5.2020 21:05
Ja polecam Kruka, nie mogłem ściągnąć dług od dłużnika więc zdecydowałem się na nich. Dług odzyskany
Cytuj
Odpowiedź