• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaka firma windykacyjna ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 14:44
OK możesz z domu ale zazwyczaj nie masz czasu na takie czynności. Zresztą mam większe zaufanie do firmy która zajmuje się tym zawodowo i zna się na rzeczy.
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 16:02
Firmy windykacyjne mają złą sławę, bo wśród osób, które nie lubią spłacać swoich zobowiązań sieją popłoch. Można się spierać o skuteczność tej czy innej, ale ogólnie nie da się ukryć, że sporo długów ściągają. No i czy ktoś z was słyszał, żeby jakaś firma zajęła mienie nie dłużnika, ale kogoś innego? BO ja nie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.4.2015 17:43
To tez racja. Ludzie się zwyczajnie ich boją. Ale tylko Ci, którzy faktycznie mają coś na sumieniu. Zwyklemu człowiekowi, takiemu który wszystko spłaca w terminie nic nie grozi.
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2015 10:39
Lepiej skorzystać z usług firmy windykacyjnej niż adwokata, który policzy sobie niebagatelną sumkę. Skorzystaj z takich usług dopiero wtedy gdy sam nie jesteś w stanie dojść swoich należności. Omijaj KRUKa szerokim łukiem, doliczają sobie dodatkowe opłaty. Vindicat udostępnia Ci program, za który płacisz by samemu dochodzić należności, jak dla mnie bezsensu bo po co płacić za coś co samemu robisz. Szukaj firm windykacyjnych takich, które pobierają prowizję dopiero w momencie ściągnięcia długu od dłużnika jak GPF TALIO czy LEXPERTO.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.4.2015 17:23
Ja na szczęście tylko dwa razy musiałam windykować dłużników, ale nie płacili miesiącami i moje telefony czy pisma nic nie dawały. Pomogło mi moje biuro rachunkowe które też świadczy usługi windykacyjne, powiem ze poskutkowało. Jakbyś był z okolic Wrocławia to polecam - biuro Super Księgi http://superksiegi.pl
Cytuj
Rabolowski

Niezarejestrowani

29.4.2015 22:58
zwall napisał
Vindicat udostępnia Ci program, za który płacisz by samemu dochodzić należności, jak dla mnie bezsensu bo po co płacić za coś co samemu robisz.


Ty chyba nie wiesz o czym mówisz. Wiesz w ogóle na czym to polega? I ile to kosztuje? Bo piszesz tak, jakby ktoś chciał klientów naciągnąć.
Cytuj
Gropat

Niezarejestrowani

2.5.2015 18:26
Rabolowski napisał

Ty chyba nie wiesz o czym mówisz. Wiesz w ogóle na czym to polega? I ile to kosztuje? Bo piszesz tak, jakby ktoś chciał klientów naciągnąć.


Tak to jest jak ktoś nie sprawdzi, a potem gada głupoty. Ja na temat cen w vindicat się nie wypowiem, bo wiem tylko, że tam jest giełda długów i w ten sposób można pozbyć się problemu. Nie korzystałem z innych opcji, więc nie poradzę.
Cytuj
mariamass

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 11:50
Ok ale co może taka firma windykacyjna ? Jakie ma prawa ? Bo z tego co wiem to nie może wejść do czyjegoś domu i tak po prostu żadać spłaty. Może to dopiero żądać komornik. I to z nakazem sądu. Bez niego firma windykacyjna nic nie może nam zrobić

No chyba,że mam złe informacje i mnie uświadomicie.
Cytuj
Karol_b

Niezarejestrowani

25.5.2015 8:50
ja polecam Vindico z Warszawy. zleciłem im 3 sprawy, 2 odzyskali w miarę szybko, z jedną jeszcze bujamy się w sądzie ale już przy podpisywaniu umowy handlowiec powiedział że dłużnika znają i bez komornika się nie obędzie.
Cytuj
Anna Kopeć

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 150 razy

Wyślij wiadomość

28.5.2015 10:56
wybierając firmę windykacyjną, przede wszystkim radzę najpierw sprawdzić opinie dotyczące tej właśnie firmy, a przed podpisaniem umowy KONIECZNIE przeczytać umowę!!!
Niestety na rynku jest kilka firm, które mają dobry marketing i dzięki temu udaje im się oszukać mnóstwo osób, tym samym psując rynek windykacyjny.
Cytuj
Odpowiedź