• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaka firma windykacyjna ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 16:37
tylko firma windykacyjna bo bierze kase za efekty a nie za godzine jak prawnik :)
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 12:58
watpie zeby przestraszył sie pisma od prawnika. niektorzy po prostu nie płaca i już trzeba to przeżyć.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 20:19
Niektórzy nie płacą ale prędzej czy później i tak ktoś ściągnie z nich kasę. Nie ma tak dobrze, że narobi się długów i nie ponosi się żadnych konsekwencji. Ja na miejscu autorki wątku zgłosiłabym się do Intrium lub Kruka, tam skutecznie odzyskają dług.
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 19:22
Poszukaj w swojej okolicy firm windykacyjnych i wybierz taką która ma najlepszą opinię. Jeśli nie ma takich firm w twoim mieście to sprawdź w internecie. Ja dużo słyszałem o Intrium, niby są skuteczni ale też bardzo specyficzni... Ludzi naprawdę źle o nich mówią
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:48
nie wiem czy firma ci pomoże bo oni liczą tylko na kase z prowizji i ew. skierowanie sprawy do sadu co możesz sama zrobić :)
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 7:25
a co myslcie o kruku? dość duża firma więc i pewnie standardy musi trzymać :) ja z nimi nie miałam do czynienia ale wiem że prężnie działają na rynku
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

24.9.2014 10:38
Dobre opinie słyszałem o prawnikach z Nihil Obstat. Mój znajomy radził się u nich odnośnie windykacji, bo nie umiał sobie poradzić z kontrahentem. Oni pomogli mu szybko i skutecznie załatwić sprawę. Firma ma swoją stronkę -nihil-obstat.pl. Może oni w Twojej sytuacji pomogą. Pozdr!
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.10.2014 15:18
a ile długów ta Nihil Obsta Ci odzyskała ?
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 12:22
nie słyszałem o tej firmie,ale powiem wam ze te windykacje to ściema jakich mało - wiekszosc firm liczy na łatwe pieniadze za to ze złoza dokumenty do sądu klauzule wykonalnosci - wtedy maja kase za friko !
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.10.2014 15:10
Maćkowski napisał
nie słyszałem o tej firmie,ale powiem wam ze te windykacje to ściema jakich mało - wiekszosc firm liczy na łatwe pieniadze za to ze złoza dokumenty do sądu klauzule wykonalnosci - wtedy maja kase za friko !
Windykacja sciema? O nie sadze, juz jak sie za kogos wezma to nie ma przebacz :D
Cytuj
Odpowiedź