• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaka firma windykacyjna ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2015 11:33
Anna Kopeć napisał
NAJWAŻNIEJSZE to czytać umowę jaką zawiera się z firmą windykacyjną. Jeżeli umowa jest przejrzysta i prosta-plus dla firmy windykacyjnej. Są firmy windykacyjne, których umowa napisana jest mikroskopijną czcionką, składa się z kilku stron i tym samym zniechęca przed przeczytaniem. A fakt jest taki, że "naszpikowana" jest zapisami odnośnie kosztów jakie będzie ponosił Klient.
Kolejna sprawa to koszty-prowizja od odzyskanych pieniędzy-czyli Klient płaci po skutku.
Sprawdzić kto płaci za koszty zastępstwa procesowego po bezskutecznej egzekucji-jeżeli płaci Klient-proszę uważać.
Warto sprawdzić również opinię o danej firmie w Internecie-proszę mi uwierzyć, że Klienci bardzo chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami (zwłaszcza tymi złymi). Oczywiście pojawiają się również opinie od konkurencji, ale łatwo to rozpoznać. Dużo opinii na temat firm jest na portalu GoWork w zakładce opinie o pracodawcach.
Windykacja to kruchy temat, dlatego trudno znaleźć firme której będziemy ufać w stu procentach. ja na szczęście skorzystałam z polecenia i udało sie.
Cytuj
witwit

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.9.2015 21:29
A może ktoś wie, co zrobić w sytuacji, gdy firma windykacyjna nęka mnie telefonami i myli z kimś innym? Od jakiegoś miesiąca do mnie wydzwaniają i pytają o człowieka, którego nie znam.
Numer mam od niedawna, więc podejrzewam, że albo należał kiedyś do kogoś innego, albo ktoś go wymyślił i podał jako swój. No bo nie wiem, skąd oni mogą go mieć.
Prosiłem, tłumaczyłem, groziłem, a oni nadal dzwonią. Czy mogę się jakoś ich pozbyć?
Blokuję jeden numer, to dzwonią z innego. Najpierw byłem kulturalny, ale z biegiem czasu mam do nich coraz mniejszą cierpliwość.
Cytuj
spychalski

Niezarejestrowani

19.10.2015 15:42
miałem należność na 370 000 PLN, przerabiały już ten temat 2 firmy windykacyjne i komornik. dłużnik nie ściągalny. niby. przypadkiem przedzwoniła do mnie telemarketerka firmy nihil obstat, podpisałem umowę, oddałem 1/3 i po 4 miesiącach zaczęły wpływać pierwsze pieniądze od dłużnika. trwało to około 8 miesięcy ale udało się. lepiej jest zapłacić porządnie i odzyskać to co już stracone niż dziadować.
Cytuj
Delegat

Niezarejestrowani

3.12.2015 18:08
Spychalski, to było słabe.Śmierdzi Spamem.
Cytuj
Spychalski

Niezarejestrowani

23.12.2015 14:09
sam bym nie wierzył bo długi takie są już prawie nie do odzyskania i ja też już z tymi pieniędzmi chciałem się pożegnać ale czemu nie zaryzyzykować raz jeszcze. oddałem duży procent z tego ale się opłacało.
Cytuj
karll

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.12.2015 15:28
Spychalski napisał
sam bym nie wierzył bo długi takie są już prawie nie do odzyskania i ja też już z tymi pieniędzmi chciałem się pożegnać ale czemu nie zaryzyzykować raz jeszcze. oddałem duży procent z tego ale się opłacało.


Skoro sytuacja była już taka krytyczna, że nawet komornik nie dawał rady, to się nie dziwię. Też bym oddał nawet połowę, aby odzyskać choć część.
Tylko zastanawia mnie jakim cudem akurat tej firmie się udało? Wydawało mi się, że to komornik właśnie może najwięcej, a skoro dłużnik nie przestraszył się wyroku, to nie rozumiem, co mieli mu powiedzieć konsultanci, że się złamał?
Przecież taki windykator nie ma praktycznie żadnych uprawnień i kto o tym wie, ten nie da się zastraszyć.
Cytuj
Anna Kopeć

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 150 razy

Wyślij wiadomość

23.12.2015 18:17
karll napisał
Spychalski napisał
sam bym nie wierzył bo długi takie są już prawie nie do odzyskania i ja też już z tymi pieniędzmi chciałem się pożegnać ale czemu nie zaryzyzykować raz jeszcze. oddałem duży procent z tego ale się opłacało.


Skoro sytuacja była już taka krytyczna, że nawet komornik nie dawał rady, to się nie dziwię. Też bym oddał nawet połowę, aby odzyskać choć część.
Tylko zastanawia mnie jakim cudem akurat tej firmie się udało? Wydawało mi się, że to komornik właśnie może najwięcej, a skoro dłużnik nie przestraszył się wyroku, to nie rozumiem, co mieli mu powiedzieć konsultanci, że się złamał?
Przecież taki windykator nie ma praktycznie żadnych uprawnień i kto o tym wie, ten nie da się zastraszyć.


mnie akurat nie dziwi jeżeli ktoś pisze, że oddał ponownie sprawę po bezskutecznej egzekucji komorniczej do innej firmy windykacyjnej. Niestety ale komornik komornikowi nie równy, są tacy którym chce się ruszyć na egzekucję nawet dla kilku- kilkunastu tysięcy, a są tacy którzy przy setkach tysięcy nie zrobią nic poza sprawdzeniem kont bankowych, itp.
Wielokrotnie w mojej pracy spotkałam się z takimi sprawami i takimi sytuacjami.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

31.5.2016 13:14
My w firmie też mamy problemy z windykacja długów. Na szczęście korzystamy z takiego program do windykacji: http://focustelecom.pl/program-do-windykacji/ To bardzo nam pomaga, a przede wszystkim ułatwia kontakt z dłużnikami
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.8.2016 21:59
Trzeba brać pewne firmy, takie co już długo działają w tej branży. Ja skorzystałem z debit.com.pl i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim mają w tym temacie ogromną wiedzę i zawsze służą swoją radą.
Cytuj
Piotrowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2016 18:40
Ja współpracuję z firmą Cash Help - zawsze dobrze wykonują swoje zadanie. Są bardzo skuteczni.
Cytuj
Odpowiedź