• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaka firma windykacyjna ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Anna Kopeć

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 150 razy

Wyślij wiadomość

28.5.2015 10:58
Jeśli potrzebujecie kilku wskazówek czym kierować się wybierając firmę windykacyjną-zapraszam do kontaktu-chętnie pomogę.
Cytuj
Agnes

Niezarejestrowani

20.7.2015 10:17
Ja mogę polecić Kancelarię Ultimatum z Podkowy Leśnej. Trafiłam do nich przez przypadek, ale szybko i skutecznie odzyskali moja kasę. Jak próbujesz sam coś działać, to zwykle nic z tego nie wychodzi, a dłużnik nie traktuje Cie poważnie.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 22:07
Nie zawsze musi być firma windykacyjna, żeby ściągnąć dług od dłużników. Ja np.jako Doradca Finansowy robię to w ten sposób, że firma X daje mi notarialne pełnomocnictwo do monitoringu kontrahentów, i w przypadku braku spłat, ja się zajmuję pisaniem wezwań do zapłaty, ściąganiem odsetek a w razie braku spłaty, kierowaniem sprawy do Sądu elektronicznego w Lublinie. Wysyłam do klientów pisma za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, firmuję je swoją pieczątką i podpisem. I to się sprawdza.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2015 10:57
Jakie uprawnienia ma firma windykacyjna? Przecież bez nakazu sądu nie moga nic zrobić. W takim razie czym się dokładnie zajmują? Nękaniem różnych osób?

Moim zdaniem o wiele skuteczniejsze jest po prostu zagrożenie sprawą sądową.To zwykle rozwiązuje sprawę.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Janusz

Niezarejestrowani

24.7.2015 15:06
Egzekwowaniem należności. Muszą wszystko robić w granicach prawa, ale też muszą być, skuteczni. Gdybyś miała firmę i dłużników to inaczej byś pisała.
Cytuj
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2015 9:53
Racja, wszyscy piszą o windykacji, ze to złe firmy itd. Ale ciekawe co byście zrobili, gdyby wam ktos zalegał duze pieniądze. Czy nie korzystalibyście z pomocy takich firm.
Cytuj
Anna Kopeć

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 150 razy

Wyślij wiadomość

28.7.2015 12:10
Jak w każdej branży, również wśród firm windykacyjnych są nierzetelne firmy dlatego nie dziwią mnie złe opinie.
Nie mniej jednak, proszę mi uwierzyć, że gdy w firmie pojawia się dłużnik i grożenie sądem nie przynosi efektu wówczas firma windykacyjne może okazać się dużym wsparciem.
Jeżeli trafi się dłużnik, który doskonale wie jak przeciągać termin płatności, a nawet jak wnikać zapłaty to na nic zdadzą się telefony, grożenie sądem, wpisy do KRD i innych rejestrów.
Z doświadczenia wiem, że są dłużnicy, którzy bez nakazu zapłaty nie zapłacą lub tacy, którzy potrzebują "wsparcia" ze strony komornika.
Nie oszukujmy się ale kredyt kupiecki to najtańszy kredyt na rynku, a wierzyciele potrafią czekać miesiącami na spłatę.
Nie wspomnę o takich, którzy czekają latami, aż dług się przedawni i wówczas mogą zapomnieć o zapłacie.
Cytuj
rafalkowalik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2015 12:48
Anna Kopeć napisał
Jak w każdej branży, również wśród firm windykacyjnych są nierzetelne firmy dlatego nie dziwią mnie złe opinie.
Nie mniej jednak, proszę mi uwierzyć, że gdy w firmie pojawia się dłużnik i grożenie sądem nie przynosi efektu wówczas firma windykacyjne może okazać się dużym wsparciem.
Jeżeli trafi się dłużnik, który doskonale wie jak przeciągać termin płatności, a nawet jak wnikać zapłaty to na nic zdadzą się telefony, grożenie sądem, wpisy do KRD i innych rejestrów.
Z doświadczenia wiem, że są dłużnicy, którzy bez nakazu zapłaty nie zapłacą lub tacy, którzy potrzebują "wsparcia" ze strony komornika.
Nie oszukujmy się ale kredyt kupiecki to najtańszy kredyt na rynku, a wierzyciele potrafią czekać miesiącami na spłatę.
Nie wspomnę o takich, którzy czekają latami, aż dług się przedawni i wówczas mogą zapomnieć o zapłacie.
TO jak rozpoznac te dobre?
Cytuj
Anna Kopeć

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 150 razy

Wyślij wiadomość

29.7.2015 8:03
NAJWAŻNIEJSZE to czytać umowę jaką zawiera się z firmą windykacyjną. Jeżeli umowa jest przejrzysta i prosta-plus dla firmy windykacyjnej. Są firmy windykacyjne, których umowa napisana jest mikroskopijną czcionką, składa się z kilku stron i tym samym zniechęca przed przeczytaniem. A fakt jest taki, że "naszpikowana" jest zapisami odnośnie kosztów jakie będzie ponosił Klient.
Kolejna sprawa to koszty-prowizja od odzyskanych pieniędzy-czyli Klient płaci po skutku.
Sprawdzić kto płaci za koszty zastępstwa procesowego po bezskutecznej egzekucji-jeżeli płaci Klient-proszę uważać.
Warto sprawdzić również opinię o danej firmie w Internecie-proszę mi uwierzyć, że Klienci bardzo chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami (zwłaszcza tymi złymi). Oczywiście pojawiają się również opinie od konkurencji, ale łatwo to rozpoznać. Dużo opinii na temat firm jest na portalu GoWork w zakładce opinie o pracodawcach.
Cytuj
haiko

Niezarejestrowani

29.7.2015 10:17
Anna Kopeć napisał
NAJWAŻNIEJSZE to czytać umowę jaką zawiera się z firmą windykacyjną. Jeżeli umowa jest przejrzysta i prosta-plus dla firmy windykacyjnej. Są firmy windykacyjne, których umowa napisana jest mikroskopijną czcionką, składa się z kilku stron i tym samym zniechęca przed przeczytaniem. A fakt jest taki, że "naszpikowana" jest zapisami odnośnie kosztów jakie będzie ponosił Klient.
Kolejna sprawa to koszty-prowizja od odzyskanych pieniędzy-czyli Klient płaci po skutku.
Sprawdzić kto płaci za koszty zastępstwa procesowego po bezskutecznej egzekucji-jeżeli płaci Klient-proszę uważać.
Warto sprawdzić również opinię o danej firmie w Internecie-proszę mi uwierzyć, że Klienci bardzo chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami (zwłaszcza tymi złymi). Oczywiście pojawiają się również opinie od konkurencji, ale łatwo to rozpoznać. Dużo opinii na temat firm jest na portalu GoWork w zakładce opinie o pracodawcach.
Widzi Pani, juz przy perwszym zdaniu mozna sie zatrzymac. Ludzie nie czytaja umów. niestety. A potem nie potrafią walczyć o swoje.
Cytuj
Odpowiedź