• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Czy można wierzyć opiniom z internetu?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.12.2015 13:20
A przyjaciele z facebooka są gorsi?
Osobiście mam bardzo szerokie kontakty wirtualne, prowadzę ciekawe dyskusje i poznaję ciekawych ludzi dzięki internetowi. Osobiście nigdy nie byłbym w stanie tylu osób poznać.
Dlaczego miałbym przedkładać realnych przyjaciół nad wirtualnych?
Oczywiście wiele zależy od zażyłości i jakości relacji.
A internet to genialne źródło z którego można czerpać wiedzę.
Po przeczytaniu wszystkich opinii wciąż mam dylemat, ale sądzę, że po prostu negatywne opinie powinny być takim dzwoneczkiem w naszej głowie i powinny trzymać nas stale w gotowości.
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

29.12.2015 14:32
tales napisał
A przyjaciele z facebooka są gorsi?
Osobiście mam bardzo szerokie kontakty wirtualne, prowadzę ciekawe dyskusje i poznaję ciekawych ludzi dzięki internetowi. Osobiście nigdy nie byłbym w stanie tylu osób poznać.
Dlaczego miałbym przedkładać realnych przyjaciół nad wirtualnych?
Oczywiście wiele zależy od zażyłości i jakości relacji.
A internet to genialne źródło z którego można czerpać wiedzę.
Po przeczytaniu wszystkich opinii wciąż mam dylemat, ale sądzę, że po prostu negatywne opinie powinny być takim dzwoneczkiem w naszej głowie i powinny trzymać nas stale w gotowości.
Ja kocham mityczny świat Śródziemia, ale żyję w realnym świecie i tu zawieram różne umowy ( także w tym czasie negocjuję różne warunki umów ) - może jesteśmy z innych światów - nie wiem bo ty jesteś tylko anonimem zajmującym mój cenny czas ?.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Noemi22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.12.2015 15:25
Hm, skoro ktoś z użytkowników zajmuje Pana cenny czas, to nie rozumiem, po co Pan odpowiada? Napisanie komentarza trwa jednak dłużej i zajmuje więcej czasu.
Mnie jeśli coś nie interesuje i nie czuję potrzeby uzewnętrzniania się to się nie odzywam.
Wiadomo, że umowy zawiera się w rzeczywistości, ale przecież zawiera się je także za pośrednictwem internetu. Czy są przez to mniej realne?
Też mam wirtualnych znajomych, czy może raczej 'poznanych wirtualnie' i bardzo ich cenię.
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

30.12.2015 8:11
Noemi22 napisał
Hm, skoro ktoś z użytkowników zajmuje Pana cenny czas, to nie rozumiem, po co Pan odpowiada? Napisanie komentarza trwa jednak dłużej i zajmuje więcej czasu.
Mnie jeśli coś nie interesuje i nie czuję potrzeby uzewnętrzniania się to się nie odzywam.
Wiadomo, że umowy zawiera się w rzeczywistości, ale przecież zawiera się je także za pośrednictwem internetu. Czy są przez to mniej realne?
Też mam wirtualnych znajomych, czy może raczej 'poznanych wirtualnie' i bardzo ich cenię.
Zajmuję stanowisko w sprawach które mnie interesują po to aby osoby zainteresowane miały realny obraz ubezpieczeń i chciałbym pomóc konkretnym osobom w rozwikłaniu konkretnych problemów ubezpieczeniowych, bo takie podjąłem zobowiązanie.
Nie mam potrzeby uzewnętrzniania się wirtualnie i zawierania wirtualnych znajomości z anonimowymi osobami. Wiem, że to forum czytają także osoby szukające informacji o rynku ubezpieczeniowym dlatego dla odprężenia w pracy pisuję na tym forum. Pozdrawiam wszystkie osoby którym informacje przekazane przeze mnie pomogły.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Cyfer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.12.2015 11:00
To na co należy zwracać uwagę to wiarygodność. Należy patrzeć ile dany użytkownik ma wypowiedzi, w jaki sposób były one oceniane przez innych użytkowników, kiedy zostało założone konto. Czy konto jest powiązane z facebookiem za którym stoi prawdziwa osoba. Czy użytkownik piszący opinię robi to z wykorzystaniem własnego wizerunku, imienia i nazwiska
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

31.12.2015 14:28
Cyfer napisał
To na co należy zwracać uwagę to wiarygodność. Należy patrzeć ile dany użytkownik ma wypowiedzi, w jaki sposób były one oceniane przez innych użytkowników, kiedy zostało założone konto. Czy konto jest powiązane z facebookiem za którym stoi prawdziwa osoba. Czy użytkownik piszący opinię robi to z wykorzystaniem własnego wizerunku, imienia i nazwiska

Słuszna uwaga, podzielam.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
PrzemysławŻukowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.12.2015 15:21
ale się tu zrobił bałagan. trzeba przerwać ten offftopic!

ja ostatnio miałem bardzo niemiłą sytuację. Nie powiem w jakiej firmie się ubezpieczam, bo nie wyznaję zasady mszczenia się na firmach, na których się zawiodłem. procedura wypłaty odszkodowania. zasugerowałem się opinią o tej firmie, miała same dobre rekomendacje. i co? i niemogłem dostać pieniędzy! tak więc lepiej dowiedzieć się odkogoś znajomego, bo później możesz odzyskać kase tylko za pośrednictwem DRB albo czegoś w tym stylu, a mało kto wie o takich firmach.
Cytuj
I mówi to każdy, kto się kimś opiekuje, że trzeba być sprawiedliwym, ale samej sprawiedliwości nikt
Odpowiedź