• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sposoby na inwestycje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 13:55
koralowamaja napisał
szarlottka napisał
Jeśli chcesz inwestować to na pewno nie na giełdzie, chyba że się na tym znasz. Ja na Twoim miejscu zainwestowałabym w nieruchomości, zysk jest pewny i całkiem spory. Ja myślę o wzięciu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania pod wynajem. Obliczyłam, że w ciągu pięciu lat zwróci mi się kredyt i będę miała czysty zysk.


W nieruchomości? Przecież nawet nie wiemy ile autorka postu chce zainwestować. Napisała pewną kwotę, a to może oznaczać wszystko. Inwestowanie w nieruchomości nie jest dobrym pomysłem, nie dość, że trzeba mieć sporo pieniędzy to jeszcze to jest inwestycja długoterminowa, która nie wiadomo czy się zwróci.


Dokładnie trzeba mieć naprawdę sporą kwotę żeby zainwestować w nieruchomość to po pierwsza a po drugie trzeba wiedzieć w co zainwestować. Przecież nie kupimy domu po prostu ot tak nie wiedząc co z nim zrobimy..
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 16:22
łoto mimo że ma trend spadkowy i się wacha jest lokatą super pewną na wypadek wojny, epidemi ,rozruchów itp..w małych monetach lub obrączkach nie podpadnie i pozwoli dłuższy czas przetrwać ,dla zarobku z ryzykiem giełda a jeszcze lepiej forex i tzw. skalpowanie ,jak się nie zarobi to przynajmniej adrenalina nas poniesie i odmłodzi o 20 lat ( ja mam 70 więc wiem co mówię ) dla dużych pieniędzy warto znależć nieruchomość ale nie lisko granicy z ukrainą czy z rosją a raczej kraków i warszawa niezła wersja z kredytem spłacanym wynajmem ale trzeba pilnować lokatorów i ładować kase w remonty po tych kulturalnych najemcach ,, dla średnich do 100 000 zł lokaty okazjonalne z ciągłym zmienianiem banków bo to teraz taka modna zabawa
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.10.2014 8:49
Gość napisał
łoto mimo że ma trend spadkowy i się wacha jest lokatą super pewną na wypadek wojny, epidemi ,rozruchów itp..w małych monetach lub obrączkach nie podpadnie i pozwoli dłuższy czas przetrwać ,dla zarobku z ryzykiem giełda a jeszcze lepiej forex i tzw. skalpowanie ,jak się nie zarobi to przynajmniej adrenalina nas poniesie i odmłodzi o 20 lat ( ja mam 70 więc wiem co mówię ) dla dużych pieniędzy warto znależć nieruchomość ale nie lisko granicy z ukrainą czy z rosją a raczej kraków i warszawa niezła wersja z kredytem spłacanym wynajmem ale trzeba pilnować lokatorów i ładować kase w remonty po tych kulturalnych najemcach ,, dla średnich do 100 000 zł lokaty okazjonalne z ciągłym zmienianiem banków bo to teraz taka modna zabawa
Nieruchomości w centralnej Polsce sa drogie, dlatego ludzie często właśnie na wschodzie kupują, wiele moich znajomych decyduje sie również na Mazury. Nieruchomości wydaja sie dobrym pomysłem, ale trzeba pamiętać ze to jednak wiąże sie ze spora inwestycja na początku.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 23:42
Ale że co? Polacy wrócą z emigracji? Czy otworzymy granice na wschodzie? Polska ma coraz mniej mieszkańców, to podaż mieszkań będzie większa. W 2013 Polskę zamieszkiwało 38,5 mln osób a wg prognoz w 2050 ma nas być niespełna 34 mln. Demografię trudno jest oszukać chyba, że będziemy mieli niskie podatki, to wówczas jest nadzieja...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 17:38
jesli chodzi o mnie to warto zainwestować pieniążki z gwarancją ochrony kapitału na pożyczkolandia.
Cytuj
Odpowiedź