• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sposoby na inwestycje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Dagmat

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:25
Witam,
po dłuższym czasie dorobiłam się pewnej kwoty. Chciałabym ja teraz w konkretny sposób zainwestować, rozważam inwestycje na giełdzie, wsadzenie pieniędzy na lokate ale tez inwestycje w złoto lub nieruchomości. Jakie znacie jeszcze sposóby na inwestowanie i który z nich jest najskuteczniejszy?
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:47
No chyba wymieniłaś już wszystkie mozliwe sposóby. Moim zdaniem żeby grać na giełdzie trzeba sie bardzo dobrze na tym znać. Ale jeśli chodzi o najlepszy sposób to moim zdaniem jest to inwestowanie w lokate, najbezpieczniejszy sposób i pewność zysku.
Cytuj
JolaPuch

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:48
Podobno inwestycja w złoto jest opłacalna. Złoto zawsze bedzie w cenie i zawsze bedzie na nie zapotrzebowanie. Jak sie nie znasz na gielde to lepiej na niej nie inwestuj.
Cytuj
Wiolusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 12:33
Zdecydowanie odrazam Ci zloto. Bardzo wiele było już takich sytuacji, ze osoba kupila sztabkę złota czy srebra, a to był zwykły kawał metalu z ozłoceniem. Wydasz mnóstwo pieniedzy na to, a dostaniesz kawał metalu ktorego bedziesz mogl tylko sprzedac na złomie.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 16:38
Wydaje mi się że najrozsądniej będzie odłożyć pieniądze na lokatę. Giełda jest bardzo ryzykownym wyjściem, bo zamiast zyskać najczęściej tracisz. Tym bardziej jeśli zabiera się za to osoba, która nie ma pojęcia o tego typu inwestycji. Co do złota, to może ciągle jest na niego popyt, ale często są spadki wartości metali szlachetnych.
Cytuj
Jutka5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 17:57
Według mnie powinienes pomyśleć o lokacie i poczytać na ich temat. To dla Ciebie będzie najlepsze rozwiązanie. Poszukaj lokat z dobrym oprocentowaniem. Pochodz po bankach i popytaj się o nich. Porozmawiaj z doradcą, on na pewno pomoże wybrać CI najlepsza dla Ciebie.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:33
Wymieniłaś już chyba wszystkie możliwości, moim zdaniem dla niedoświadczonego inwestora najlepsza będzie lokata, masz pewny zysk i się nie musisz raczej na niczym znać tylko wybrać dobrą ofertę. Na giełdę trzeba mieć większą gotówkę no i wiedzę. Nieruchomości natomiast to długoterminowa inwestycja. Zastanów się co jest dla Ciebie najlepsze i wybierz to co Ci odpowiada.
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:02
Mój brat bawi się w kupno Spółek z o.o. czy coś takiego... kompletnie nie wiem o co biega, ale mówi, że pomnaża swój majątek :) Ja osobiście na pewno nie zajęłabym się giełdą - mam chyba za słabe nerwy. Sama wybrałabym lokatę bądź nieruchomości - świetna inwestycja, jednak żeby szybko się zwróciła zazwyczaj trzeba dosyć sporo zainwestować - te w dobrej lokalizacji są zazwyczaj masakrycznie drogie, ale też później najbardziej zyskowne.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:36
Możesz też pomyśleć o lokacie strukturyzowanej. Słyszałem, że przynosi dużo większe zyski niż tradycyjna lokata na której obecnie nie ma co liczyć na porządne oprocentowanie. Do inwestowania na giełdzie się nie pchaj jeśli się na tym nie znasz bo stracisz wszystkie pieniądze.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 16:41
Jeśli chcesz inwestować to na pewno nie na giełdzie, chyba że się na tym znasz. Ja na Twoim miejscu zainwestowałabym w nieruchomości, zysk jest pewny i całkiem spory. Ja myślę o wzięciu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania pod wynajem. Obliczyłam, że w ciągu pięciu lat zwróci mi się kredyt i będę miała czysty zysk.
Cytuj
Odpowiedź