• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sposoby na inwestycje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Masny

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 18:22
Jesli znasz się na inwestowaniu na giełdzie to czemu nie. Co prawda to dość ryzykowna forma inwestowania ale też można bardzo dużo zyskac. Ja bym sie na to osobiście nie zdecydował ale Tobie zycze powodzenia.
Cytuj
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:39
Inwestycje na giełdzie są dość ryzykowne, to fakt ale można na nich sporo zarobić. Jeśli się nie boisz, że wszystko stracisz, masz jakieś pojęcie o inwestowaniu na giełdzie i chcesz zarobić to czemu nie. Może akurat uda ci się odpowiednio zainwestować pieniądze i będziesz miał same zyski.
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:54
Same zyski na giełdzie? Jak dla mnie to nierealne. Decydujac się na tego typu inwestowanie pieniędzy trzeba nastawić sie na spore starty, Nie było chyab jeszcze osoby ktora by tylko zarabiała na giełdzie a nie traciła.
Cytuj
Halszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:32
Nie wiedziałam, że mozna sobie tak po prostu posiadac złoto w innej firmie niż w biżuterii czy czy kiedyś w zębach. Pierwsze słysze, ze mozna kupić sobie na własność swoją szatbkę złota. To moze byc dobrym pomysłem na inwestycje.
Cytuj
KolczatKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 15:43
Znasz dużo możliwości. Jeśli jednak za oszczędzanie w ten sposób bierzesz się pierwszy raz może warto rozejrzeć się za czymś bezpiecznym? Myślę że nie chcesz stracić swoich pieniędzy inwestując w coś jako nowicjuszka dlatego więc może spróbuj na lokacie. Inwestycje w nieruchomości się już nie opłacają, na giełdzie musisz się znać i wiedzieć co robisz, a co do złota to jego wartość ciągle "skacze" ale zawsze możesz spróbować tylko wystrzegaj się imitacji.
Cytuj
Syla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 17:54
Według mnie giełda, giełda i jeszcze raz giełda. Zarobek na giełdzie jest najszybszy i najskuteczniejszy. Najwięcej pieniedzy mozna zarobić w bardzo krótkim czasie. Inne inwestycje jak sztabki czy lokata zabieraja duzo czasu na zyski.
Cytuj
Karina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 18:14
Syla napisał
Według mnie giełda, giełda i jeszcze raz giełda. Zarobek na giełdzie jest najszybszy i najskuteczniejszy.
Szybko też można stracić. Inwestor powinien mieć głowę na karku a nie być w gorącej wodzie kompany. Co innego podejmowanie szybkich decyzji a co innego bezmyślne zagrania doprowadzające do straty. Lepiej rozpocząć zabawę w inwestowanie w pewniejszy niż giełda sposób. Ja jestem zwolenniczką inwestycji w nieruchomości.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 12:03
Ja postawiłabym raczej na lokatę. Nie wiem czy inwestycja w złoto jest opłacalna, ewentualnie jeszcze nieruchomości ale to trzeba mieć "nosa" do tych spraw.
Cytuj
PrimaBalerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 14:58
wszystko zależy od tego jaką kwotę chcesz inwestować, każdy z wymienionych przez Ciebie sposobów jest dobrym pomysłem. Ja jestem przeciwniczką giełdy, wydaje mi się, że do tego trzeba mieć żyłkę, a a chyba zbyt szybko bym panikowała w razie spadku. Lokata to chyba coś dla mnie.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 11:45
szarlottka napisał
Jeśli chcesz inwestować to na pewno nie na giełdzie, chyba że się na tym znasz. Ja na Twoim miejscu zainwestowałabym w nieruchomości, zysk jest pewny i całkiem spory. Ja myślę o wzięciu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania pod wynajem. Obliczyłam, że w ciągu pięciu lat zwróci mi się kredyt i będę miała czysty zysk.


W nieruchomości? Przecież nawet nie wiemy ile autorka postu chce zainwestować. Napisała pewną kwotę, a to może oznaczać wszystko. Inwestowanie w nieruchomości nie jest dobrym pomysłem, nie dość, że trzeba mieć sporo pieniędzy to jeszcze to jest inwestycja długoterminowa, która nie wiadomo czy się zwróci.
Cytuj
Odpowiedź