• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Fast 50 club - ktoś o tym słyszał?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Karina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.1.2016 9:52
Ja tez sie zarejestruje juz wczensiej w sumie chcialam sie zarejestrowac w klubie comperii, ale wczesniej był nie dla wszytskich. Teraz kazdy moze zarabiac, i to jest spoko.
Cytuj
djurek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.1.2016 13:22
A nie wiecie, czy żeby polecić komuś np. konto i na tym zarobić należy też samemu najpierw otworzyć to konto?
Bo widziałem tam kilka ciekawych rzeczy, ale jednak większość jest nie dla mnie, co oczywiście nie świadczy o tym, że nie mógłbym komuś ich polecić.
Co do korzyści obustronnych, to zawsze można znajomemu obiecać, że podzielimy się z nim nagrodą za daną czynność.
Cytuj
Karina

Niezarejestrowani

15.1.2016 13:25
djurek napisał
A nie wiecie, czy żeby polecić komuś np. konto i na tym zarobić należy też samemu najpierw otworzyć to konto?
Bo widziałem tam kilka ciekawych rzeczy, ale jednak większość jest nie dla mnie, co oczywiście nie świadczy o tym, że nie mógłbym komuś ich polecić.
Co do korzyści obustronnych, to zawsze można znajomemu obiecać, że podzielimy się z nim nagrodą za daną czynność.
Nie musisz, ale mozesz. Tzn. i Ty mozes zalozyc, ale tez mozesz komus polecic.
Cytuj
ignacy88

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.1.2016 10:32
Ale komu to polecać, moi znajomi na fb raczej nie będa zainteresowani zakładaniem kont, czy lokat.
Cytuj
Kiedysiowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2016 10:05
ignacy88 napisał
Ale komu to polecać, moi znajomi na fb raczej nie będa zainteresowani zakładaniem kont, czy lokat.
A skąd wiesz, jesli jakas oferta będzie dobra. Warto sie przekonac, przeciez nic za to nie płacimy.
Cytuj
Kasik

Niezarejestrowani

23.1.2016 12:52
Kilka miesięcy temu było gorzej z rozliczeniem, ostatnio wszystko jest w regulaminowym terminie przynajmniej w mnie, obsługa się poprawiła, produktów też więcej, nawet jakieś pozafinansowe. Warto zarejestrować się i chociaż raz na kilka miesięcy wziąć jakiś produkt. Zwłaszcza teraz jest promocja 50 zł za samo zarejestrowanie
Cytuj
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 8:06
Myślę, że to nawet dla siebie samego warto się zarejestrować. Przecież każdy potrzebuje ubezpieczenia, konta a czasem kredytu. A tu za skorzystanie z oferty dostajemy dodatkowy bonus. Ja sam niedawno się zarejestrowałem, choć nie wiem, czy znajomym też będę polecał, musiałbym się lepiej zapoznać z ofertą.
Czy ktoś wie, czy to 50 złotych za zarejestrowanie się można sobie od razu wypłacić czy trzeba uzbierać jakąś większą kwotę?
Bo nie mogę tego znaleźć na stronie.
Cytuj
Jula

Niezarejestrowani

25.1.2016 9:47
Z regulaminu "W każdym czasie, pod warunkiem, że zebrał 100 punktów Rekomendacji, uczestnik może dokonać wypłaty części Punktów Rekomendacji bądź dalej je gromadzić. "
Cytuj
ilion

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 15:57
Jula napisał
Z regulaminu "W każdym czasie, pod warunkiem, że zebrał 100 punktów Rekomendacji, uczestnik może dokonać wypłaty części Punktów Rekomendacji bądź dalej je gromadzić. "


A 100 punktów rekomendacji to ile złotych?
Pewnie nie te 50, które dostaje się na starcie?
Mi szczerze mówiąc średnio się ten produkt podoba, mam jakieś złe wrażenie.
Ale jak ktoś będzie polecał i będzie miał komu polecać, to pewnie sobie zarobi dodatkowo, może nawet jakąś niezłą sumę.
Sam nigdy nie uważałem się za doradcę a więc też głupio byłoby mi polecać takie rzeczy znajomym.
Cytuj
JarunioKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 10:25
ilion napisał
Jula napisał
Z regulaminu "W każdym czasie, pod warunkiem, że zebrał 100 punktów Rekomendacji, uczestnik może dokonać wypłaty części Punktów Rekomendacji bądź dalej je gromadzić. "


A 100 punktów rekomendacji to ile złotych?
Pewnie nie te 50, które dostaje się na starcie?
Mi szczerze mówiąc średnio się ten produkt podoba, mam jakieś złe wrażenie.
Ale jak ktoś będzie polecał i będzie miał komu polecać, to pewnie sobie zarobi dodatkowo, może nawet jakąś niezłą sumę.
Sam nigdy nie uważałem się za doradcę a więc też głupio byłoby mi polecać takie rzeczy znajomym.
100 pkt. to 100 zł.
Cytuj
Odpowiedź