• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Fast 50 club - ktoś o tym słyszał?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
BogdanTe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 10:14
Gość napisał
KarolinaKwiatosz napisał
Ale te oferty sa na prawde warte polecania? Nie chciałabym, zeby wyszlo ze moi znajomi beda mieli do mnie pretensje, ze to wcale nie jest takie dobre.


Podobno wybrane przez ich analityków - a prowadzą porównywarkę, więc raczej dobre
Po prostu sobie sprawdź czy sa lepsze niż standardowe, ale pamiętaj, ze dodatkowa kasę za samo skorzystanie czy polecenie możesz dostać.
Cytuj
Tomasz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 10:22
Tych telekomowych jest coraz więcej. Z czego korzystacie?
Cytuj
marcinaz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.3.2016 9:29
Poczytałam i tez chciałabym skorzystać z tego programu.A może ktoś mi powie ,jak potem te punkty wymienia się na pieniądze? Czy na jakieś produkty?Rozumiem ,ze zarabiam tylko wtedy ,jeżeli ktos komu polece produkt zobowiąże się z niego skorzystac ?
Cytuj
JacekKaz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.3.2016 11:12
marcinaz napisał
Poczytałam i tez chciałabym skorzystać z tego programu.A może ktoś mi powie ,jak potem te punkty wymienia się na pieniądze? Czy na jakieś produkty?Rozumiem ,ze zarabiam tylko wtedy ,jeżeli ktos komu polece produkt zobowiąże się z niego skorzystac ?
Nawet nie że zobowiąże, ale skorzysta z oferty. Punkty masz w panelu, jak masz 100 pkt. to możesz wypłacić 100 zł.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.3.2016 11:38
Ja na razie się zarejestrowałem, cos tam polecam, ale do 100 pkt. jeszcze troszke brakuje. Szkoda ze punktów aktywnosci nie mozna wypłacać:).
Cytuj
WeraKawencka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.3.2016 9:41
Edek napisał
Ja na razie się zarejestrowałem, cos tam polecam, ale do 100 pkt. jeszcze troszke brakuje. Szkoda ze punktów aktywnosci nie mozna wypłacać:).
No szkoda, tez juz ich troche nazbierałam, rozwiazujac ankiety itd. Czekam na jakas fajna oferte konta oszczędnościowego, to sobie zaloze.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2016 9:29
Oferty nie są złe, ja tez cos tam polecam. Czy zysk jest duzy? No powiedzmy cos tam wpada. Generalnie fajny, innowacyjny pomysł. Idzie w dobra strone.
Cytuj
Kowalewowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 10:51
Są ciagle nowe oferty proponowane, cos tam można zarobić. Ja na razie mam te 50 pkt. no i punkty aktywności. Ale będę polecał, nic nie tracę, a mechanizm nie jest jakiś skomplikowany.
Cytuj
Piotrek

Niezarejestrowani

18.3.2016 8:43
Ofert jest zdecydowanie coraz więcej. Fajnie, widać, że cosraz banków chce współpracować przy tej akcji. Jest juz z czego wybierać, zwłaszcza ze generalnie lokaty sa teraz tak słabo oprocentowane.
Cytuj
LukaszLitwiniuk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 9:03
Jest teraz ta now aoferta konta360, to konto jest juz troche na rynku, ale myslicie ze jest warte polecania?
Cytuj
Odpowiedź