• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Fast 50 club - ktoś o tym słyszał?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Amelia2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2015 13:35
Czy ktoś z Państwa, wie co to może być za produkt? Czy to coś poważnego, czy zwykły spam? Właśnie wyświetliła mi się ich reklama. Podobno wystarczy polecać znajomych konkretne produkty i za to dostaje się pieniądze. Za polecenie jakiegoś konta nawet 50 złotych.
Tylko pytanie, czy nie jest to jakieś oszustwo, że ja się napalę, ludzi im przyprowadzę, a potem i tak nic nie dostanę?
Cytuj
Elaa83

Niezarejestrowani

24.12.2015 0:32
Amelia2 napisał
Czy ktoś z Państwa, wie co to może być za produkt? Czy to coś poważnego, czy zwykły spam? Właśnie wyświetliła mi się ich reklama. Podobno wystarczy polecać znajomych konkretne produkty i za to dostaje się pieniądze. Za polecenie jakiegoś konta nawet 50 złotych.
Tylko pytanie, czy nie jest to jakieś oszustwo, że ja się napalę, ludzi im przyprowadzę, a potem i tak nic nie dostanę?
Amelia, to jest serwis przygotowany przez Comperia.pl , czyli serwis na którym jest te forum. Z tego co wyczytałam to biorą naklepsze produkty z ich porównywarki i wstawiają na fast50club.pl, a tam mozna na kilka sposobów polecać te produkty za pieniądze . Ja dostałam od nich maila i 50zl miałam na koncie po zalogowaniu (tzn ma tym koncie w serwisie). WZielam sobie kartę kredytowa u nich Raiffeisen i poleciałam kilka produktów, teraz czekam na rozliczenie , dam znać jak dostanę kasę .
Cytuj
Profesor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.12.2015 18:59
Muszę przyznać, że to ciekawe rozwiązanie. Ale chyba raczej tylko dla osób, które prowadzą blogi i inne tego typu?
Sam raczej staram się nie polecać konkretnych usług, no chyba, że naprawdę są takie dobre i ktoś mnie o takie polecenie poprosi..
Raczej byłoby mi wstyd, gdybym miał namawiać znajomych na cokolwiek dla pieniędzy.
Cytuj
Edyta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2016 12:51
A rejestrowaliście się już? Ja chyba dzisiaj to zrobię. 50 zł się dostaje na start z tego co widze, a potem to zobaczę czy będe polecać. Wygląda nieźle.
Cytuj
Dalian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2016 13:17
Edyta napisał
A rejestrowaliście się już? Ja chyba dzisiaj to zrobię. 50 zł się dostaje na start z tego co widze, a potem to zobaczę czy będe polecać. Wygląda nieźle.


Ja się nie rejestrowałem i nie zamierzam.
Oferta jest ewidentnie skierowana do określonego typu ludzi i ja się do tego typu nie zaliczam.
Ale nie mówię, że program zły, dla wielu osób pewnie będzie bardzo korzystny, jakby nie patrzeć na polecaniu można nieźle zarabiać.
Ciekawe, jaką bazę znajomych trzeba mieć, żeby zrobić z tego biznes?
Jak dla mnie to chyba dość pokaźną.
Cytuj
Edyta

Niezarejestrowani

8.1.2016 13:19
Dalian napisał
Edyta napisał
A rejestrowaliście się już? Ja chyba dzisiaj to zrobię. 50 zł się dostaje na start z tego co widze, a potem to zobaczę czy będe polecać. Wygląda nieźle.


Ja się nie rejestrowałem i nie zamierzam.
Oferta jest ewidentnie skierowana do określonego typu ludzi i ja się do tego typu nie zaliczam.
Ale nie mówię, że program zły, dla wielu osób pewnie będzie bardzo korzystny, jakby nie patrzeć na polecaniu można nieźle zarabiać.
Ciekawe, jaką bazę znajomych trzeba mieć, żeby zrobić z tego biznes?
Jak dla mnie to chyba dość pokaźną.
Ale że do jakich osob jest to niby skierowane, przecież możesz polecać, ale możesz też sobie odpuścić. Spróbować warto.
Cytuj
Kolt

Niezarejestrowani

11.1.2016 9:48
Ja tez sie zarejestrowałam, mialam pewne wątpliwości, bo nigdy w niczym podobnym nie brałam udziału. Ale są tam też filmiki, z których dowiecie się wszystkiego co potrzebne. Łatwy sposób, żeby parę groszy wpadło.
Cytuj
karol44

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.1.2016 15:32
Ja właśnie trafiłem na tę reklamę i się zastanawiam.
W sumie mógłbym popytać znajomych, może akurat ktoś miałby ochotę na któryś z tych produktów.
Mam tylko takie pytanie techniczne, czy żeby zdobyć pieniądze za polecenie np. produktu A, sam również muszę ten produkt A wziąć dla siebie?
Czy wystarczy fakt, że będę w klubie?
Jest to dla mnie dość istotne, więc prosiłbym o informację.
Cytuj
clubowicz

Niezarejestrowani

12.1.2016 11:24
Ja bym powiedział, że z tym clubem to ostrożnie. Owszem można coś tam zarobić, przynajmniej wirtualnie, bo jeszcze nie korzystałem z opcji wypłaty. Rozliczanie poleceń idzie jak krew z nosa. Jak się poleciło kilku osobom to jeszcze idzie to ogarnąć, ale w przypadku większej liczby poleceń to chyba nie da się upilnować czy wszystkie zostały rozliczone. Jakiś czas temu zmienili zasady, żeby zniechęcić ludzi do szybkiego wypłacania kasy za polecenia, tym samym mogą dłużej tą kasą obracać, a oni ją mają realną od banków, nie wirtualną jak clubowicze do momentu wypłaty. Pytanie co by było gdyby wszyscy clubowicze zdecydowali się na wypłaty.
No i przy polecaniu promocji Comperia Bonus korzyści są obustronne, przy polecaniu pozostałych produktów już tak nie jest. Ilu znajomych można namówić na założenie nowego konta w banku, bez żadnej dla nich korzyści z tego tytułu? Owszem może ktoś akurat szuka lepszego konta i akurat to polecane mu podpasuje. Także myślę, że kilka stów przy dobrym wietrze może uda się uciułać, a potem trzeba to wypłacić, bo jakoś nie widzę, żeby to było w stanie dłużej funkcjonować.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2016 10:58
clubowicz napisał
Ja bym powiedział, że z tym clubem to ostrożnie. Owszem można coś tam zarobić, przynajmniej wirtualnie, bo jeszcze nie korzystałem z opcji wypłaty. Rozliczanie poleceń idzie jak krew z nosa. Jak się poleciło kilku osobom to jeszcze idzie to ogarnąć, ale w przypadku większej liczby poleceń to chyba nie da się upilnować czy wszystkie zostały rozliczone. Jakiś czas temu zmienili zasady, żeby zniechęcić ludzi do szybkiego wypłacania kasy za polecenia, tym samym mogą dłużej tą kasą obracać, a oni ją mają realną od banków, nie wirtualną jak clubowicze do momentu wypłaty. Pytanie co by było gdyby wszyscy clubowicze zdecydowali się na wypłaty.
No i przy polecaniu promocji Comperia Bonus korzyści są obustronne, przy polecaniu pozostałych produktów już tak nie jest. Ilu znajomych można namówić na założenie nowego konta w banku, bez żadnej dla nich korzyści z tego tytułu? Owszem może ktoś akurat szuka lepszego konta i akurat to polecane mu podpasuje. Także myślę, że kilka stów przy dobrym wietrze może uda się uciułać, a potem trzeba to wypłacić, bo jakoś nie widzę, żeby to było w stanie dłużej funkcjonować.
Z tego co wiem to z tymi wypłatami sa opoznienia, bo oni najpierw musza sie rozliczyc z partnerami, czyli np. jesli zakdasz konto przez klub, to musi to przetworzyć bank, a nastepnie wysyła informacje do comperii na co ma az 60 dni. Niestety ale jak jest kilka stron to to trwa. Maja nowy dział rozliczeń, wiec jestem dobrej myśli:)
Cytuj
Odpowiedź