• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Fast 50 club - ktoś o tym słyszał?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2016 9:10
Kolejna kropelka w morzu napisał
Niestety też mam złe doswiadczenie. Pierwszy i jedyny dotąd wniosek i brak punktów po ponad 2 miesiącach. Tłumaczą to jakimiś kłopotami po stronie banku, pozostała reklamacja.
Odnoszę mocne wrażenie, że to naciąganie a statystyki użytkowników to wybujała fantazja autorów strony.

Oszukana przez FastClub50
To moze sie do nich zglos, wyjasnij sytuacje. Ja mialem podobnie, ale zlozylem reklamacie i wszystko sie wyjasnilo.
Cytuj
Bonsu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2016 11:04
No statystyki to są z kosmosu. Podobnie jak suma zarobiona przez klubowiczów wyświetlana na stronie logowania. Suma rośnie sobie codziennie, a punkty rozliczane są raz na kilka miesięcy.
Cytuj
KasienkaSD

Niezarejestrowani

7.7.2016 14:20
Bonsu napisał
No statystyki to są z kosmosu. Podobnie jak suma zarobiona przez klubowiczów wyświetlana na stronie logowania. Suma rośnie sobie codziennie, a punkty rozliczane są raz na kilka miesięcy.
Z kosmosu? Niby skad to wiesz?
Cytuj
Kolejna kropelka w morzu

Niezarejestrowani

25.7.2016 16:22
Oczywiście, wyjaśniam z nimi 3 miesiąc i ROZMAWIAM - cenne rady :).
Minęły 3 tygodnie od zgłoszenia reklamacji a Ci "Państwo" przestali odpowiadać. Niestety coraz więcej wskazuje, że ten FASTCLUB to wydmuszka.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2016 9:18
A ja mam regularne wyplaty. Nie wiem z czego u Was to wynika, ale ja jak cos polece to po okolo 2 miesiacach mam premie i wyplacam. Tak juz od dluzszego czasu
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.8.2016 11:02
Tez mam normalnie, regularnie, nie wiem skad te skargi
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.8.2016 17:10
Edyta napisał
A rejestrowaliście się już? Ja chyba dzisiaj to zrobię. 50 zł się dostaje na start z tego co widze, a potem to zobaczę czy będe polecać. Wygląda nieźle.
Cytuj
Odpowiedź