• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Fast 50 club - ktoś o tym słyszał?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
RUbi

Niezarejestrowani

3.2.2016 12:25
Jest fajne kontow Aliorze, za 50 pkt. moze zacznij od tego.
Cytuj
LenaEl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 10:15
Ja sobie wzielam Bank Zachodni WBK - Konto Godne Polecenia, i pewnie bede je polecac, ale czekam na inne oferty.
Cytuj
Panuran

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 10:37
Hmmm ,przejrzałem caly wątek i nie mogę znależć informacji ,w jaki sposób polecać te produkty? Trzeba założyć konto jakieś ? W jaki sposób będziesz polecać ?Przecież to jakoś trzeba udokumentować.
Wypowiedź została zmieniona przez: Panuran 4.2.2016 10:37
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 10:44
No właśnie mógłby ktoś coś konkretnie podpowiedzieć .Byłem na tej stronie Fast 50 ,ale trzeba siE, zarejestrować ,żeby cokolwiek więcej wiedzieć.Czy tam zarabia się realne pieniądze ? A może wymienia sie tylko punkty na bonusy ?
Cytuj
LenaEl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 11:24
pitarek napisał
No właśnie mógłby ktoś coś konkretnie podpowiedzieć .Byłem na tej stronie Fast 50 ,ale trzeba siE, zarejestrować ,żeby cokolwiek więcej wiedzieć.Czy tam zarabia się realne pieniądze ? A może wymienia sie tylko punkty na bonusy ?
Najpierw sie rejestrujecie. Dostajecie 50 pkt. za to. 1pkt.=1 zł. Jednak należy, aby wypłącić miec min. 100 pkt. Za polecenie lub skorzystanie z oferty dostaje się pkt. Czasm 10 a czasem 50pkt. w zaleznosci od oferty. Aby polecac generujemy linki na swoim koncie, jesli ktoś założy produkt z tego linka to automatycznie dostajemy punkty.
Cytuj
robert36

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 14:21
Z tego co widzę to orientujesz się w temacie:) Może coś więcej podpowiesz? Interesują mnie konkretnie właśnie te produkty.O co chodzi? Zdradzisz coś więcej ? One dotyczą czego?
Cytuj
LenaEl

Niezarejestrowani

4.2.2016 14:44
robert36 napisał
Z tego co widzę to orientujesz się w temacie:) Może coś więcej podpowiesz? Interesują mnie konkretnie właśnie te produkty.O co chodzi? Zdradzisz coś więcej ? One dotyczą czego?
Najlepiej zarejestruj sie, to nic nie kosztuje, a jeszcze za to placą:) A potem sobie zobaczysz jakie sa aktualnie propozycje itd.
Cytuj
Kamil3332

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.2.2016 14:50
Fajne forum :)
Cytuj
LenaEl

Niezarejestrowani

8.2.2016 15:35
Kamil3332 napisał
Fajne forum :)
Pewnie, ze fajne :D
Cytuj
IwonaBe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 10:24
CO polecacie obecnie, bo ja sie zarejestrowałam i nie wiem co polecać, żeby faktycznie ktoś skorzystał.
Cytuj
Odpowiedź