• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tax Care warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 6:15
Wow 12 zł na rok to faktycznie bardzo dobra oferta. Tylko jak im się to opłaca tak naprawdę?
Prowadzić księgowość za takie grosze?
Czy ktoś z Was orientuje się jaką ofertę mają teraz?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.1.2015 19:56
Teraz z tego co kojarzę to mają już standardową ofertę, ale co jakiś czas mają naprawdę fajne promocje. Jak im się opłaca? Po prostu, reklama. Po tym roku płaci się normalnie, ale jak patrzyłem, to stawki też są OK, nie przesadzają z opłatami, także i tak się opłaca.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.1.2015 15:12
Gość napisał
TaxCare to doradztwo chwilowek podobno, próbuje ale nie slyszalem dobrych opinii.


Tax Care nie ma nic wspólnego z chwilówkami, mają kredyty dla firm, księgowość, ale żadne chwilówki. Sam dostałem u nich kredyt z niskim oprocentowaniem, jak większość banków proponowało kosmiczne warunki.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 6:19
Gość napisał
Gość napisał
TaxCare to doradztwo chwilowek podobno, próbuje ale nie slyszalem dobrych opinii.


Tax Care nie ma nic wspólnego z chwilówkami, mają kredyty dla firm, księgowość, ale żadne chwilówki. Sam dostałem u nich kredyt z niskim oprocentowaniem, jak większość banków proponowało kosmiczne warunki.

To napisz tutaj może jakie oprocentowanie tam dostałeś.
Porównamy czy rzeczywiście w bankach jest rzeczywiście droższa oferta :)
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 9:33
w ofercie nie tylko oprocentowanie ma znaczenia, ale również prowizja, koszt obowiązkowych ubezpieczeń oraz produkty dodatkowe...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

14.1.2015 1:22
Dostałem 3,5%. Wszystko to, o czym piszesz @Robert Sierant wziąłem pod uwagę, umowę konsultowałem też ze znajomym prawnikiem i tak jak mówię wyszło mi korzystniej. Brałem sporo pieniędzy na dosyć ważny cel związany z inwestycjami w firmie, więc naprawdę wszystko prześledziłem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.1.2015 14:40
ja obecnie zastanawiam się nad kredytem u nich. różni ludzie mają różne opinie i sam nie wiem. przedstawili mi dobra ofertę, i to naprawdę kusi, bo w przypadku mojej firmy to ogromna szansa. oprocentowanie też dostałem 3,5, teraz tylko się zastanowić. może ktoś miał z nimi już w tym roku jakieś doświadczenia? pozytywne / negatywne, nieważne, przeczytam wszystko.
Cytuj
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2015 7:12
To oni udzielają też kredytów?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.1.2015 18:12
Tereza napisał
To oni udzielają też kredytów?


Tak, mają też produkty inwestycyjne, księgowość itd. - w zasadzie kompleksowo obsługują firmy, wszystko w jednym miejscu.
Cytuj
Rumogo

Niezarejestrowani

10.4.2015 20:27
Ja trochę o nich czytałem, gdy zakładałem działalność i szukałem kogoś na już. Na szczęście podsunięto mi stronę x na której wyszukałam sobie fajne biuro (nie wiem czy podawać nazwę) no i z tytułowej firmy zrezygnowałem.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź