• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tax Care warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:45
Tylko wiecie jak teraz warto patrzeć na opinie o danej firmie w internecie? Czasami jest tak że firma konkurencyjna celowo oczernia daną firmę i dlatego jest tyle negatywnych opinii. Najlepiej to przekonać sie na własnej skórze.
Cytuj
Malwinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:38
Masz racje ale nie zawsze tak jest że konkurencja tworzy negatywne opinie bo sa firmy ktore swoim zachowaniem i podejściem do klienta sprawiaja ze takie opinie sie pojawiają w internecie. Trzeba też patrzeć na to pod tym kontem.
Cytuj
piotrek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 15:48
Jeżeli chodzi o samą firmę, to się nie wypowiem, ponieważ ani ja, ani chyba nikt z mojego otoczenia nie korzystał z ich usług, a jeśli chodzi o ubezpieczenie assistance, to spotkałem się kiedyś z ofertą AXA - już od 59 zł więc wolałbym chyba zagłębić się właśnie ofertę jakiejś bardziej znanej firmy. Chociaż być może oferta Tax Care również jest korzystna.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 13:14
U mnie nikt z nich nie korzystał, ale też ostatnio o nich gdzieś słyszałam. Tak do końca nie wierzyłabym w opinie w internecie bo wiadomo. Co człowiek to inna opinia. Najlepiej samemu sobie wyrobić zdanie i podpytać znajomych na przykład.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:07
piotrek napisał
Jeżeli chodzi o samą firmę, to się nie wypowiem, ponieważ ani ja, ani chyba nikt z mojego otoczenia nie korzystał z ich usług, a jeśli chodzi o ubezpieczenie assistance, to spotkałem się kiedyś z ofertą AXA - już od 59 zł więc wolałbym chyba zagłębić się właśnie ofertę jakiejś bardziej znanej firmy. Chociaż być może oferta Tax Care również jest korzystna.


Ja też AC wolałabym mieć od jakiejś znanej firmy niż od takiej, o której nic nie wiem. Chociaż często okazuje się, że lepiej zaufać jakiejś nieznanej firmie niż znanej ale ja i tak nie ryzykuje.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.10.2014 10:30
Odradzam, odradzam, po stokroć odradzam każdemu!

Nie dość, że "w związku z dynamicznym rozwojem firmy" zmienili kilkukrotnie moją księgową prowadząca to jeszcze tylko przypadkiem okazało się, że w moich dokumentach jest masa błędów skutkująca wielotysięcznymi stratami dla mojej firmy - podwójne księgowanie całych raportów miesięcznych, błędne liczenie kosztów etc.

Żeby było przyjemniej - zakończyłem umowę i traf chciał, że spóźniłem się 5 dni z płatnością faktury. Czy Taxcare załatwiło kwestię jak profesjonalna firma wysyłając wiadomość przypominającą lub nawet wezwanie do zapłaty? Nie. Od kilku dni nęka mnie bzdurnymi smsami i mailami ich dział windykacji, który mimo, że faktura zapłacona to zdążył naliczyć 50 groszy odsetek.

Absurd.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.10.2014 10:51
No 50 gr to należność, ktora musisz uregulować, bo nalicza odsetki i będzie. Niestety to nie pierwsza taka pnia o tej firmie...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.1.2015 21:59
Mi Tax Care polecił znajomy, mam tam księgowość i kredyt z w miarę niskim oprocentowaniem, bo 3%, i wszystko jest OK. Radzę nie brać sobie do serca wszystkich negatywnych opinii, bo to wygląda na czarny PR - jak przeglądałem opinie przed podpisaniem umowy, to często widziałem po prostu przeklejane te same teksty, żenada. Część na pewno jest prawdziwa, ale jak dla mnie to wynikają one z subiektywnych odczuć po spotkaniu z doradcą, ja na szczęście trafiłem na kompetentnego. W każdym razie, u mnie wszystko gra, księgowość fachowa i w razie kontroli odbywa się ona w TC, a nie w siedzibie mojej firmy, a to duży plus. Dokumentów też mam trochę co miesiąc i jak na razie żadnych błędów nie było. Także ja mogę polecić, o ile będzie tak nadal.
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.1.2015 10:54
Oni mają całkiem fajną ofertę jeżeli chodzi o usługi księgowe. Umowę podpisuje się z nimi na 2 lata. Można w każdej chwili wypowiedzieć. Tam chyba przez pierwszych 6 miesięcy jest za 1 zł czy jakoś tak. Później to rośnie. Minusem może być to, że działają przede wszystkim zdalnie - a komu się chce skanować te wszystkie dokumenty i wysyłać. Ot takie moje spostrzeżenie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.1.2015 18:49
za złotówkę była oferta do końca grudnia, podpisałem umowę w listopadzie, na rok, przez 12 miesięcy płacę 1 zł., a w 9 miesiącu w razie czego mogę umowę wypowiedzieć, bo jest 3-miesięczny okres wypowiedzenia. fajna oferta, 12 zł na rok?? a co do ich profesjonalizmu to nie mam wątpliwości, bo znajoma ma tam księgowość prowadzoną od 3 lat.
Cytuj
Odpowiedź