• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tax Care warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

12.4.2015 11:02
Pamiętajcie jedno nie liczy się firma tylko Doradca który w niej pracuje. I tam gdzie nam załatwią sprawę tam jest najlepszy Doradca. A nazwa firmy to tylko marketing
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

12.4.2015 16:38
Rumogo napisał
Ja trochę o nich czytałem, gdy zakładałem działalność i szukałem kogoś na już. Na szczęście podsunięto mi stronę x na której wyszukałam sobie fajne biuro (nie wiem czy podawać nazwę) no i z tytułowej firmy zrezygnowałem.

A księgowy wstał i zaczął klaskać...
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Luki

Niezarejestrowani

22.4.2016 13:13
Mi Tax Care pomógł przejść proces zakładania DG i zdobycia dodatkowego finansowania. Skorzystałem z ich pomocy i nie zawiodłem się. Ja tylko musiałem złożyć wniosek CEIDG1 w gminie, reszta zajął się Tax Care. Teraz już mija pół roku jak prowadzę swoją działalność sprzedaży suplementów, a firma dobrze się ma.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

22.4.2016 14:19
Luki napisał
Mi Tax Care pomógł przejść proces zakładania DG i zdobycia dodatkowego finansowania. Skorzystałem z ich pomocy i nie zawiodłem się. Ja tylko musiałem złożyć wniosek CEIDG1 w gminie, reszta zajął się Tax Care. Teraz już mija pół roku jak prowadzę swoją działalność sprzedaży suplementów, a firma dobrze się ma.


To rzeczywiście dużo zrobili. Sam wszystko zrobiłeś. Zarejestrowałeś firmę w Urzędzie, resztę zrobił właśnie Urząd.
Tak więc nie za bardzo rozumiem w jakim procesie zakładania firmy Tax Care mogło pomóc.
Sam proces zakładania firmy, jest najmniej ważny, możliwy do przejścia bez większych obciążeń stresowych. Zakładając firmę ważniejsze są inne rzeczy - ambicja, umiejętności, znajomość rynku, znajomość swojego celu itp. Tax Care na dzień dzisiejszy to dwie bliźniacze firmy.
1. Tax Care - firma księgowa
2. Tax Care Partner - firma oferująca produkty finansowe idea banku
W instytucjach obowiązuje zasada cross sella. Jeśli chcesz kredyt, wmawiają, że nie możesz go wziąć bez umowy na usługi księgowe, itp. Wielu klientów na to się nabiera.
Podpisując umowę, trzeba zdać sobie sprawę, że o ile dobrze pamiętam, można ją dopiero rozwiązać po pół roku.
Tak jak w każdej firmie są zadowoleni i niezadowoleni klienci. Ja w swojej pracy jeszcze nie spotkałem osoby zadowolonej z ich usług księgowych. Ludzie narzekają na kompletny bałagan, gubienie dokumentów, brak osoby odpowiedzialnej za firmę, itp. Wynika to z ciągłej rotacji kadry pracowniczej. Miałem ostatnio kontakt z dwoma klientami, którzy mieli przykre doświadczenie. Pierwsza osoba musiała zlikwidować dość dobrze prosperującą firmę, a problemy z dokumentacją księgową, ściągnęły kontrolę Urzędu Skarbowego. Druga osoba zachęcona możliwością zaciągnięcia kredytu /wcześniej wniosek nie przeszedł, ale oni zaoferowali że zrobią/, spotkała się z doradcą. Po dwóch miesiącach klient dostał fakturę za usługi księgowe, na które jak mówi nie podpisał umowy. Od kilku tygodni walczy o anulowanie faktur i prostowanie swoich spraw.
Kiedy każdy rozejrzy się wokoło, w swoim środowisku, znajdzie wiele firm księgowych miejscowych, oferujących usługi. Ja wiem, że każdy może powiedzieć, idziemy z postępem, firma ma biuro radców prawnych, itp. Ale mimo wszystko ja uważam, że w biznesie najważniejszy jest bezpośredni kontakt. I taki masz idąc do biura mieszczącego się ulicę dalej.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Fokstrot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

dzisiaj, 10:25
Gość napisał
Mi Tax Care polecił znajomy, mam tam księgowość i kredyt z w miarę niskim oprocentowaniem, bo 3%, i wszystko jest OK. Radzę nie brać sobie do serca wszystkich negatywnych opinii, bo to wygląda na czarny PR - jak przeglądałem opinie przed podpisaniem umowy, to często widziałem po prostu przeklejane te same teksty, żenada. Część na pewno jest prawdziwa, ale jak dla mnie to wynikają one z subiektywnych odczuć po spotkaniu z doradcą, ja na szczęście trafiłem na kompetentnego. W każdym razie, u mnie wszystko gra, księgowość fachowa i w razie kontroli odbywa się ona w TC, a nie w siedzibie mojej firmy, a to duży plus. Dokumentów też mam trochę co miesiąc i jak na razie żadnych błędów nie było. Także ja mogę polecić, o ile będzie tak nadal.
Moze nie czarny PR, ale trochę trudno wierzyc w dobre opinie, gdy wyglądają na reklamy:)
Cytuj
alfred1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

dzisiaj, 11:00
Na innym wątku wcale to Tax care nie chwalone. Mi się też wydaje, że jednak należy brać księgowego do rozliczania firmy , który ma ograniczoną ilość klientów.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2020 16:49
to masakra a nie firma......jestem oszukany jak lichwiarzy oszukuja ludzi tak samo mnie oszukali .....i co moga zrobic pracownicy oni maja pensje i maja dostosowac sie do umowa a umowa masakra :( ........ strony nikt nie czyta a tu tyle chaczykow ze szok...prosze uwazac ...
Cytuj
Odpowiedź