• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tax Care warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Elka729

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 11:46
no własnie te opinie czytalam ostatnio ze zrobili jakis blad w wyliczeniach amortyzacji co w sumie dziwne bo to oni sa specjalistami, a jak babka zwrócila im uwage to oczywiscie olewka i sie nie przejmowali. dla mnie troche słabo nawet jesli juz jest po wspolpracy
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 17:52
ja tez słyszałam o nich nie zaciekawą opinie. Wiadomo ze ne wszystkim waro ufać ale jak to mówią w każdej plotce jest ziarenko prawdy i ja firmię która ma złą opinie bym nie zaufała.
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 17:07
A moim zdaniem warto pomyśleć o tych dobrych i złych opiniach, sprawdzić które przeważają i wtedy podejmowac decyzje, To ze popełnili jeden błąd nie powinno ich skreślać bo przecież nie ma ludzi nie omylnych i każdy z nas popełnia błędy.
Cytuj
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 19:52
ja nie miałem jeszcze z nimi styczności. Tak pobieżnie przeczytałem kilka opini na Internecie i niestety nie były to zbyt przychylne opinie.Sporo osób na nich narzeka i na chyba na Twoim miejscy bym sie jednak nie zdecydował.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 14:38
O ludzie widziałem ostatnio na ich temat dyskusje na jednym forum. Jak tam na nich narzekali, jak byli zdenerwowani. Nie wiem czy to była sztuczna dyskusja ale emocje tych ludzi wydawały sie być prawdziwe. Uciekałbym od tej firmy jak sie tylko da,
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:46
No ja też spotkałam sie i to na kilku forach z dyskusjami na temat Tax Care. Nie powiem żeby to były miłe dyskusje. Ja osobiście nie miałam z nimi styczności wiec nie moge powiedzieć nic negatywnego ani pozytywnego ale opinie na necie robią swoje.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 17:58
Ja dzisiaj zajrzałam na ich stronę i podobno udzielają bezzwrotnych pożyczek dla firm, spłaca się tylko odsetki. Zastanawiam się czy jest to opłacalne, bo właśnie otwieram swoją pierwszą działalność i potrzebuję pieniędzy na rozkręcenie biznesu. Na dotację z UE i UP nie mam co liczyć:(
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 6:27
Slena daj sobie z nimi spokój! Do mnie przez dwa dni wydzwaniał koleś od nich i namawiał na kredyt. Mówiłam mu, że nic z tego ale w końcu wymiękłam i zgodziłam się. Poszłam do nich, wypełniłam całe mnóstwo papierów i na decyzję miałam czekać ok 2-3 dni. Czekałam ponad tydzień i cisza! Zadzwoniłam na infolinie i powiedzieli mi, że nic nie wiedzą. Zastanawiam się co to miało w ogóle być?! Nawet jeśli nie dostałam kredytu powinni mnie o tym poinformować. Nie warto w ogóle z nimi zaczynać. Zero szacunku do klienta.
Cytuj
mireK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 14:47
To ja też sie naczytałem na ich temat takich opinii że dziękuje bardzo. Szkoda ze własnie w taki sposób podchodzą do klienta. Bo jak też czytałem ich oferty na stronie to są bardzo fajne ale po co podpisywać umowę z kimś kto nie ma do nas szacunku.
Cytuj
Emilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:48
Ja szerokim łukiem omijam takie firmy. Nie wiem, może źle robię ale zanim cokolwiek z jakąś firmą podpiszę to sprawdzam najpierw po sto razy opinię o nich w sieci. Tax Care też sprawdziłam i w życiu nie podjęłabym z nimi współpracy. Oferty mają fajne ale opinie mówią same za siebie.
Cytuj
Odpowiedź