• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tax Care warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 15:22
wczoraj przyszła mi jakas ofertówka na maila od tax care. w ofercie maja jakąś tam księgowosc, inwestycje i ubezpieczenia - takie troche mydło i powidło na mój gust ale zaciekawiło mnie assistance za 129 zł to dość dobra oferta i chciałem sie zapytac czy ma ktos z was oferte od nich ?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.6.2014 10:04
TaxCare to doradztwo chwilowek podobno, próbuje ale nie slyszalem dobrych opinii.
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 17:24
gosc no ja wlasnie tez czytałem i kurde słabo to wygląda dosć - naprawde idzie zwątpic czy z takich malo znanych firm ktorakolwiek jest w 100 % ok czy tylko liczą na czyjas naiwność i bawią sie w jakieś lichwy :/
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 8:46
ja do takich firm podchodzę bardzo ostrożnie. Nigdy nie wiadomo jakie naprawdę mają zamiary. Najlepiej zadzwoń do nich i wypytaj o szczegóły tej oferty. Czasami jest tak, że te mało znane firmy są lepsze niż te które się na okrągło reklamują.
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 5:40
Assistance za 129 złotych? Brzmi nieźle... Możesz mi podać do nich namiary? Chętnie się dowiem o co chodzi w ich ofercie. Pierwszy raz słyszę o tej firmie, może będą mieli jeszcze jakieś inne ciekawe oferty.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 11:29
Ja się zastanawiałam nad ich usługami ale jak się później naczytałam w necie jakie oni mają podejście do klienta i jak traktują ludzi , którzy płacą za ich usługi to jednak zrezygnowałam. Wiem że takim internetowym opinią nie powinno sie wierzyć ale i tak jakoś skutecznie mnie odstraszyli.
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 13:10
NO tak opinie na necie to oni nie mają za ciekawe. Ja nawet trafiłam na wpis gdzie ludzie zbierali się żeby złożyć zbiorowy pozew przeciwko nim. Czasami jest tak ze ktoś specjalnie oczernia daną firme ale ja po takich znaleziskach też bym im nie zaufała bo w każdej plotce jest ziarenko prawdy.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 13:25
chyba troche przesadzacie :) moj znajomy kiedys korzystal z ich usług i wszystko było ok tj juz ktos kiedys pisal chyba nie wierzylabym do konca w te stosy złych opini bo tak naprawde po co pisac o kims dobrze ? jak wszystko jest ok to mało kto pisze opinie a jak źle to sie wszscy rzucaja na pisanie
Cytuj
be free like a child
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 7:24
Słyszałam kiedyś o tej firmie od znajomego i nie mówił o nich źle, wręcz przeciwnie. Był bardzo z nich zadowolony. Ja też nie wierzę w opinie w internecie bo Polacy mają to do tego, że nie lubią mówić i pisać o czymś dobrze. Ciągle tylko narzekają i czekają aż ktoś się potknie.
Cytuj
ryjek82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 7:15
Z ciekawości poszukałam opinii o nich i naprawdę mnie zniechęciły. Niby się mówi, żeby nie ufać opiniom w internecie ale co jeśli okażą się prawdziwe? Ciężko stwierdzić, kto pisze prawdę a kto nie. Ja bym nie ryzykowała, wolę korzystać z usług bardziej znanych firm.
Cytuj
Odpowiedź