• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

pożyczka gotówkowa „wypożyczka” w Eurobanku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2015 13:11
Gość napisał
Ja wziąłem ten kredyt, szybko, łatwo i przyjemnie, tym szybciej że mam w Eurobanku konto osobiste od dłuższego czasu. Szczerze mówiąc to nie widziałem obecnie lepszej oferty na rynku
Ile wziales? na jaki okres? Ile masz do oddania?
Cytuj
Halifax

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 7:32
Robert Sierant napisał
to chyba w reklamie tego banku mówili o tym, że liczy się cena...

skoro gdzieś indziej możesz mieć ratę np. o kilkadziesiąt zł niższą to po co przepłacać? a jak komuś to nie przeszkadza to czy nie lepiej wykupić (dla siebie) jakieś ubezpieczenie?

opinie zawsze są dobre jak ktoś właściwie zobowiązanie spłaca, jak pojawiają się opóźnienia to nagle okazuje się, że bank jest zły


Jaki obecnie bank posiada lepsze oprocentowanie od eurobanku? Ostatnio zastanawiam się właśnie nad pożyczką gotówkową. Mam jeszcze trochę czasu tak więc się rozglądam. Ta oferta wydaje się dość ciekawa na tle innych chociaż oczywiście nie wykluaczam,że mogłem źle popatrzeć ( ekspertem w tych sprawach na pewno nie jestem).
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 9:14
Oferta jest obecnie niezle promowana, moze warta na uwage ze wzgledu na nowatorska konstrukcje, ale czy na oprocentowanie? Mam wątpliwości.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 9:19
na pożyczkę czy kredyt gotówkowy nie patrzy się przez pryzmat oprocentowania, co z tego, że bank podaje 4,9% jak prowizja wynosi >20% i do tego "pakiet" ubezpieczeń...

zawsze porównujemy całkowite koszty, a nie jeden wybrany parametr
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

29.6.2015 13:42
Ale jak promuja takie cuda to potem człowiek chce to brac. Kolejna podpucha.
Cytuj
Hopes

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2015 9:00
Moim zdaniem z uwagi na nowatorską konstrukcję. Do tej pory najbardziej liczyło się oprocentowanie. Obecnie banki zaczynają zarabiać bardziej na prowizji niż na oprocentowaniu. Sam jestem zdania,że jest to dość ciekawa oferta. Myślę,ze wiele starszych osób sie na to zdecyduje z uwagi na prostą konstrukcję w sensie:
bierzesz tyle i tyle a oddajesz tyle i tyle. Bez żadnych kombinacji.
Cytuj
izoldakrawczyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2015 9:58
Ale przy rrso 20 proc. to nawet jak by sie wspaniale nie nazywała, nie byla opakowana itd. to sie po prostu nie opłaca.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.6.2015 11:58
Zwyczajne zdzierstwo pod ladna nazwa i tyle. Fajna reklama, ale reklama kosztuje.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2015 10:13
Juz od razu zdzierstwo, jesli ktos sie nabiera na takie sztuczki to juz jego sprawa.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2015 10:13
Juz od razu zdzierstwo, jesli ktos sie nabiera na takie sztuczki to juz jego sprawa.
Cytuj
Odpowiedź