• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

pożyczka gotówkowa „wypożyczka” w Eurobanku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
wiki

Niezarejestrowani

24.7.2015 14:52
No na te 3 miesiące to się nie opłaci na pewno. Ale tu i mala kwota i na krótki okres. Średni produkt, ale to Pocztowy ;p
Cytuj
darek

Niezarejestrowani

24.7.2015 15:12
wiki napisał
No na te 3 miesiące to się nie opłaci na pewno. Ale tu i mala kwota i na krótki okres. Średni produkt, ale to Pocztowy ;p
dla emerytek w sam raz
Cytuj
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2015 16:34
Z tego, co ja zauważyłem, to większość ludzi po prostu zwraca uwagę na wysokość raty (aby im nie zaburzała domowego miesięcznego budżetu) no i na okres kredytowania. A mało kto to w ogóle przelicza i sprawdza, jaki jest koszt kredytu.
Jeszcze niedawno mnie moja własna matka namawiała, żebym sobie wziął w banku kartę kredytową, bo to takie fajne i w każdym momencie, jak będę potrzebował, to będę miał pieniądze pod ręką. A to jakie to są koszty, to już jej nie interesuje.
Czy wasi rodzice i starsi znajomi też tak postępują?
Cytuj
lutek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2015 8:32
No ja nie wiem, szczerze mówiąc. Może ta pożyczka i jest prosta i ma przejrzyste zasady. I jeśli ktoś na tej podstawie wybiera pożyczki, to rzeczywiście jest to coś dla niego.
Ale ja zwykle kieruję się kosztem i im jest niższy, tym chętniej biorę taki kredyt. A tu jest niestety drogo.
Nie jest to więc kredyt dla mnie.
Zresztą czy ten kredyt dadzą rolnikowi? Raczej wątpię.
Cytuj
karolwijak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2015 9:26
lutek napisał
No ja nie wiem, szczerze mówiąc. Może ta pożyczka i jest prosta i ma przejrzyste zasady. I jeśli ktoś na tej podstawie wybiera pożyczki, to rzeczywiście jest to coś dla niego.
Ale ja zwykle kieruję się kosztem i im jest niższy, tym chętniej biorę taki kredyt. A tu jest niestety drogo.
Nie jest to więc kredyt dla mnie.
Zresztą czy ten kredyt dadzą rolnikowi? Raczej wątpię.
A czemu nie? jesli masz dochody to jakie są przeszkody?
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2015 11:06
Robert Sierant napisał
jeżeli kosztem jest TYLKO prowizja to pożyczać należy na jak najdłuższy okres


W tym przypadku oprocentowanie na rok to 20%. Może nie jest to taka rewelacyjna oferta ale wiele banków ma jeszcze mniej korzystne oprocentowanie. Taki na przykład Alior Bank, który ma bardzo wysokie prowizje.Niektórzy biorą tam kredyty a tutaj jakby wzięli na rok w pocztowym to byłaby to dla nich lepsza oferta. Poza tym jest to proste. Widzisz ile oddajesz bankowi.Ile kosztuje CIę pożyczka.Moimi zdaniem takie uproszczenie jest na plus.
Cytuj
pozyczkasa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2015 21:40
przy krótkim okresie oferta euro nie jest taka zła.
Cytuj
http://kredyt-portal.pl
gapik

Niezarejestrowani

28.7.2015 14:01
Na ile warto ją wziąc, na rok?
Cytuj
wronka

Niezarejestrowani

29.7.2015 10:01
Przy krótkim okresie te opłaty też będą wysokie. Te wsyztskie opłaty: za sporządzenie na wniosek Pożyczkobiorcy/Kredytobiorcy odpisu umowy pożyczki/kredytu, za sporządzenie opinii o warunkach Pożyczki/Kredytu i przebiegu spłaty, plus koszt stały czyli 350 zł jesli pożyczasz na rok to dosc sporo.
Cytuj
wera

Niezarejestrowani

30.7.2015 9:53
No jest tego troche. Nawet ostatnio zaszłam do eurobanku popytac o ten produkt, to pani mi w koncu zaproponowała karte kredytową. Wiec chyba sami wiedza ze to slaba opcja.
Cytuj
Odpowiedź