• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

pożyczka gotówkowa „wypożyczka” w Eurobanku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pawelek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 14:21
Ja mam juz dosć tej reklamy, i tak myślałem ze skoro tak nią bombardują w mediach to słabizna jest.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

20.7.2015 23:47
Jeśli eurobank reklamuje kredyt gotówkowy to nie można liczyć na to że będzie przejrzyście i tanio, podobnie jest w Getinie, wracając do Wypożyczki sama reklama kupy się nie trzyma bo przecież zwraca się cały samochód a nie jeden i pół samochodu a chwile potem dowiadujesz się że jest TYLKO opłata za wypożyczenie, no to super:)

Nie ma to sensu pod względem finansowym dla klienta bo ni to tanie ni to elastyczne, idąc do Pocztowego czy Raiffeisena masz tańszy kredyt na ile chcesz i na jaki okres chcesz a wypożyczka ma jeszcze z 10 "ale" więc nie polecam.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Rakun

Niezarejestrowani

21.7.2015 9:53
Ta reklama jest obecna wszędzie, do znudzenia. Ile oni musieli wydać na te promocje???? Jakos musi im sie to zwrócić.
Cytuj
Kaska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 11:35
Zwróci im się jesli sprzedadzą wiele kredytów. A na pewno tak będzie.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2015 8:49
Kaska napisał
Zwróci im się jesli sprzedadzą wiele kredytów. A na pewno tak będzie.
Ale jak to robi wizerunkowo dla banku? Jakoś to wszystko mi się wydaje takie naciągane, słabe.
Cytuj
Piotrek

Niezarejestrowani

23.7.2015 11:52
na rynku jest sporo innych ofert z o połowe niższym rrso, więc nie wiem o co tyle krzyku z tą ofertą. A mówi się o niej sporo.
Cytuj
gapik

Niezarejestrowani

23.7.2015 12:27
Niby banalnie prosta i klient wie od razu ile płaci, ale gdy zacznie się zastanawiać... :D Ale te opłaty wydaja są strasznie wysokie.
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2015 12:34
Artur Sarnecki napisał
Jeśli eurobank reklamuje kredyt gotówkowy to nie można liczyć na to że będzie przejrzyście i tanio, podobnie jest w Getinie, wracając do Wypożyczki sama reklama kupy się nie trzyma bo przecież zwraca się cały samochód a nie jeden i pół samochodu a chwile potem dowiadujesz się że jest TYLKO opłata za wypożyczenie, no to super:)

Nie ma to sensu pod względem finansowym dla klienta bo ni to tanie ni to elastyczne, idąc do Pocztowego czy Raiffeisena masz tańszy kredyt na ile chcesz i na jaki okres chcesz a wypożyczka ma jeszcze z 10 "ale" więc nie polecam.


Mam takie samo zdanie. Tylko,ze w tym przypadku bank stawia głównie na reklamę i myśli,że fajnym hasłem będzie w stanie przyciągnąć wiele osób. I pewnie tak się stanie. Wszystko co początkowo wydaje się być szybkie oraz tanie okazuje się,ze jest jedynie szybkie.
Swoją drogą to przez takie działania eurobank upodabnia się trochę do firm pożyczkowych prywatnych nie sądzicie? Chwilówki również mają taką samą zasadę ;)Pożycza się tyle i tyle a oddaje tyle i tyle.No chyba,ze się przekroczy termin.
Cytuj
wiki

Niezarejestrowani

23.7.2015 15:27
Limana napisał
Artur Sarnecki napisał
Jeśli eurobank reklamuje kredyt gotówkowy to nie można liczyć na to że będzie przejrzyście i tanio, podobnie jest w Getinie, wracając do Wypożyczki sama reklama kupy się nie trzyma bo przecież zwraca się cały samochód a nie jeden i pół samochodu a chwile potem dowiadujesz się że jest TYLKO opłata za wypożyczenie, no to super:)

Nie ma to sensu pod względem finansowym dla klienta bo ni to tanie ni to elastyczne, idąc do Pocztowego czy Raiffeisena masz tańszy kredyt na ile chcesz i na jaki okres chcesz a wypożyczka ma jeszcze z 10 "ale" więc nie polecam.


Mam takie samo zdanie. Tylko,ze w tym przypadku bank stawia głównie na reklamę i myśli,że fajnym hasłem będzie w stanie przyciągnąć wiele osób. I pewnie tak się stanie. Wszystko co początkowo wydaje się być szybkie oraz tanie okazuje się,ze jest jedynie szybkie.
Swoją drogą to przez takie działania eurobank upodabnia się trochę do firm pożyczkowych prywatnych nie sądzicie? Chwilówki również mają taką samą zasadę ;)Pożycza się tyle i tyle a oddaje tyle i tyle.No chyba,ze się przekroczy termin.
Nie przeadzajmy. Rrso przyc chwilówce to zupełnie co innego niż tutaj. Kilkaset procent.
Cytuj
witold-dabr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2015 15:41
Dokładnie, jakby nie patrzeć tutaj te zasady jednak są dość jasne i wcale nie jest tak drogo, jeśli wziąć pod uwagę ogół pożyczek, a nie tylko te udzielane przez banki.
Rozumiem eurobank, że konstruuje w ten sposób ofertę, bo pewnie chce z nią trafić do osób starszych albo tych niezbyt obeznanych w finansach. I w sumie chyba lepiej, żeby ich odciągnął od chwilówek? Mój ojciec się już na tym przejechał i ma obecnie wielkie problemy.
Cytuj
Odpowiedź