• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

pożyczka gotówkowa „wypożyczka” w Eurobanku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
EdwardKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 14:52
Witajcie, bardzo zainteresowała mnie ta oferta. Chciałbym pożyczyć kilka tysięcy i pomyślałem, że to teraz niezła opcja. Przejrzysta oferta. Proste zasady. Wydaje mi się na prawdę dobra. Brał ktoś? Co myślicie?
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 15:10
decyzja nawet w 15 minut, minimum formalności. Opłaty masz wyszczególnione. Swoja droga to niezły pomysł, zeby tak wszystko rozpisac, a nie procenty, których człowiek i tak sobie dokładnie sam nie przeliczy.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 15:19
warto porównać kilka ofert a nie brać tam gdzie się najmocniej reklamują (jak myślisz: kto za te reklamy płaci?)...

ze strony banku:
"Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,41% dla przykładu reprezentatywnego na dzień 1.06.2015r., dla założeń: całkowita kwota kredytu 5 000 zł, na 12 miesięcy, prowizja i opłata przygotowawcza łącznie w kwocie 499,95zł, oprocentowanie 0%, bez ubezpieczenia, rata miesięczna kredytu 458,33zł, całkowita kwota do zapłaty 5 499,95zł."

ostatnio zrobiłem kredyt z RRSO
Wypowiedź została zmieniona przez: Robert Sierant 22.6.2015 15:21
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 15:46
Robert Sierant napisał
warto porównać kilka ofert a nie brać tam gdzie się najmocniej reklamują (jak myślisz: kto za te reklamy płaci?)...

ze strony banku:
"Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,41% dla przykładu reprezentatywnego na dzień 1.06.2015r., dla założeń: całkowita kwota kredytu 5 000 zł, na 12 miesięcy, prowizja i opłata przygotowawcza łącznie w kwocie 499,95zł, oprocentowanie 0%, bez ubezpieczenia, rata miesięczna kredytu 458,33zł, całkowita kwota do zapłaty 5 499,95zł."

ostatnio zrobiłem kredyt z RRSO
Znaczy, ze to dobra oferta?
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 15:57
Mi sie nie podoba, ze mozna pożyczyć tylko 10 000 zł i na rok. Malo elastyczna jest ta oferta.
Cytuj
Zapola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 8:32
Robert Sierant napisał


ze strony banku:
"Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,41% dla przykładu reprezentatywnego na dzień 1.06.2015r., dla założeń: całkowita kwota kredytu 5 000 zł, na 12 miesięcy, prowizja i opłata przygotowawcza łącznie w kwocie 499,95zł, oprocentowanie 0%, bez ubezpieczenia, rata miesięczna kredytu 458,33zł, całkowita kwota do zapłaty 5 499,95zł."


To chyba dość duże oprocentowanie, prawda? Wydaje mi się, że jest sporo niżej oprocentowanych kredytów, bo co z tego, że raty 0%, jak RRSO prawie 20%?
Ja bym szukała czegoś tańszego mimo wszystko.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 9:10
oczywiście drogo, można znaleźć tańsze kredyty gotówkowe
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

23.6.2015 10:04
Ta na przejrzystych zasadach. Wszystko jasne, klarowne. Wydaje się całkiem okej, mimo wszystko.
Cytuj
ilion

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 10:26
Ale jeśli ktoś potrzebuje na szybko niedużej kwoty, to myślę, że jest to jak najbardziej ok. Tym bardziej, że te 3500 złotych można otrzymać na oświadczenie.
To prawda, że można trafić na tańsze kredyty, ale nikt nie zagwarantuje, że taki tańszy dostaniemy, a tu mamy wszystko przejrzyście rozpisane. No i ta oplata, przy 3500 zł - 350 zł nie jest duża. Więcej się płaci i ryzykuje w przypadku chwilówek. Myślę, że to jest dla nich dobra alternatywa.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 10:29
a jaką masz gwarancję, że kredyt na oświadczenie dostaniesz? tak samo sprawdzą dochód, bazy i zdolność kredytową...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź