• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefunken - opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 8:27
Szukam dobrego telefonu i zastanawiam sie właśnie nad samsungiem i iphonem, ale googlując sobie troszke trafiłem jeszcze na taką marke jak Telefunken. Czy ktoś z was ma może taki telefon? Widziałem że w ktorymś markecie sprzedają i zastanawiam się czy sie nie wybrać i nie popróbować go. Firma wydaje się być ok, bo ma około 100 lat - mega długo ;)
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:07
widziałam w saturnie bodajże, wersja diamond wygląda slicznie i nie jest aż tak droga - testowałam tylko w sklepie ale wydaje się być solidna :)
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:53
rózne sa opinie w sieci o Telefunken ale to fakt ze to bardzo stara marka bo moja babcia miała od nich jeszcze radio a to było coś po roku 1940 :) fajny bajer :)
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:34
Firma jest rzeczywiście stara i aż wstyd się przyznać ale ja kompletnie ich do tej pory nie kojarzyłam. nawet nie miałam żadnego ich telefonu w ręku. Ja korzystam już z Iphona 3 rok i w życiu bym go nie zamieniła na nic innego. No chyba, że na inny model to tak.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 13:56
Faktycznie firma stara się zawojować rynek. Kilka dni temu na międzynarodowych targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie, TELEFUNKEN zaprezentowała po raz pierwszy swoje smartfony. Czy odniosą sukces? Czas pokaże.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Kindii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 10:51
Ja widziałam, że opinie na internecie ta firma ma bardzo różne. Chociaż jak czyta się o parametrach smartfonów i ogląda się to jak się prezentują to moim zdaniem warto za takie pieniądze kupić smartfona. Tym bardziej że ta marka słynie z tego że ma solidne produkty.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 11:42
Nie jest zbyt znana marka, beda musieli wlozyc duzo wysilku i miec super produkty, zeby jakos sie wypromowac w naszym kraju.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 11:59
Arkadiusz Wojciechowski napisał
Faktycznie firma stara się zawojować rynek. Kilka dni temu na międzynarodowych targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie, TELEFUNKEN zaprezentowała po raz pierwszy swoje smartfony. Czy odniosą sukces? Czas pokaże.


Rzeczywiście też ostatnio o nich czytałam, ale sami przyznacie że nazwa ich firmy nie jest zbyt chwytliwa brzmi tak bardzo nie chcę powiedzieć tandetnie ale co najmniej dziwnie:)
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 16:57
slyszalam ze podczas wojny wspierali nazistów, słaba reklama jak dla mnie.. a telefony widziałam w media markt ale nie były jakies genialne.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 11:40
kolorowaPanna napisał
slyszalam ze podczas wojny wspierali nazistów, słaba reklama jak dla mnie.. a telefony widziałam w media markt ale nie były jakies genialne.
hehe jakie to Polskie, jak cos brzmi niemiecko to musi byc kojarzone z nazizmem :D
Cytuj
Odpowiedź