• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefunken - opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:11
Olcia napisał
Ja miałam okazje mieć w rece model Diamond. Według mnie na tle innych telefonów z tej samej półki cenowej wygląda bardzo fajnie. Dużo lepiej sie prezentuje, po za tym fajnie płynnie chodzi.
Olcia napisał
Ja miałam okazje mieć w rece model Diamond. Według mnie na tle innych telefonów z tej samej półki cenowej wygląda bardzo fajnie. Dużo lepiej sie prezentuje, po za tym fajnie płynnie chodzi.


No płynność w telefonie jest naprawdę bardzo ważna. Nie ma nic gorszego od tego jeżeli chcemy coś szybko i sprawnie zrobić na telefonie a on się przycina, zawiesza albo co gorsza resetuje..
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 12:14
morela napisał
Olcia napisał
Ja miałam okazje mieć w rece model Diamond. Według mnie na tle innych telefonów z tej samej półki cenowej wygląda bardzo fajnie. Dużo lepiej sie prezentuje, po za tym fajnie płynnie chodzi.
Olcia napisał
Ja miałam okazje mieć w rece model Diamond. Według mnie na tle innych telefonów z tej samej półki cenowej wygląda bardzo fajnie. Dużo lepiej sie prezentuje, po za tym fajnie płynnie chodzi.


No płynność w telefonie jest naprawdę bardzo ważna. Nie ma nic gorszego od tego jeżeli chcemy coś szybko i sprawnie zrobić na telefonie a on się przycina, zawiesza albo co gorsza resetuje..


Ja nawet nie wiem czy bym nie odważył się stwierdzić, że płynność i nie zacinanie się telefonu nie jest najważniejsze zaraz obok baterii. Nie ma nic gorszego nić zawieszony albo rozładowany telefon.
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:48
Firma faktycznie ma 100 lat:) a ja pierwszy raz o niej słyszę he he :D Poczytałem trochę opinii na temat tych telefonów i wydaje mi się, że są ok. Osobiście kupiłbym telefon tej firmy chociażby na próbę. Nie są drogie więc nie ma za dużo do stracenia.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:58
Widziałam te telefony w Media Markt i nie zachwyciły mnie. Jakoś nie mam zaufania do tej marki. Niby ma 100 lat ale praktycznie nikt o niej nie słyszał... dziwne. Pytałam moją babcię o Telefunken to zapytała mnie co to jest :P
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 14:07
jarek80 napisał
Firma faktycznie ma 100 lat:) a ja pierwszy raz o niej słyszę he he :D Poczytałem trochę opinii na temat tych telefonów i wydaje mi się, że są ok. Osobiście kupiłbym telefon tej firmy chociażby na próbę. Nie są drogie więc nie ma za dużo do stracenia.


Nie jesteś sam bo ja też pierwszy raz o nich słyszę. Telefony ceny mają rzeczywiście atrakcyjne ale nie wiem czy swój telefon zamieniłabym na jakikolwiek inny. Jestem z niego bardzo zadowolona.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 15:05
askomola napisał
jarek80 napisał
Firma faktycznie ma 100 lat:) a ja pierwszy raz o niej słyszę he he :D Poczytałem trochę opinii na temat tych telefonów i wydaje mi się, że są ok. Osobiście kupiłbym telefon tej firmy chociażby na próbę. Nie są drogie więc nie ma za dużo do stracenia.


Nie jesteś sam bo ja też pierwszy raz o nich słyszę. Telefony ceny mają rzeczywiście atrakcyjne ale nie wiem czy swój telefon zamieniłabym na jakikolwiek inny. Jestem z niego bardzo zadowolona.
Nie slyszeliscie, bo i nie bylo ich za bardzo na rynku polskim. Wracają, ciekawe jak potoczy sie dalej ich historia.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 18:57
Pewnie trochę czasu minie nim staną się rozpoznawalni na rynku ale wydaje mi się, że warto zainwestować w ich smartphony. Są tanie i solidnie wykonane a do tego mają bardzo dużo bajerów.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 22:52
abzibzi napisał
Pewnie trochę czasu minie nim staną się rozpoznawalni na rynku ale wydaje mi się, że warto zainwestować w ich smartphony. Są tanie i solidnie wykonane a do tego mają bardzo dużo bajerów.


No bo do tej pory mało kto o nich słyszał, przynajmniej ja mam takie wrażenie. Albo zostali zalani przez samsungi i inne albo po prostu są jakością samą w sobie. Ja na pewno przy najbliższej okazji gdy będę w sklepie agd zerknę na półkę z telefonami.
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.11.2014 17:49
No niestety ludzie chyba myślą że ich produktów nie ma już na rynku. A wielka szkoda bo produkty mają fajne i do tego wysokiej jakości a za niska cene. Mnie bardzo podobają sie ich smartfony
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 15:15
czy ktoś z was ma moze juz telefunkena? widziałam tylko w tym markecie ale kurcze zastanawiam sie nad telefunkenem albo htc co byscie polecili ?
Cytuj
be free like a child
Odpowiedź