• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefunken - opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 13:42
kacper ale to akurat prawda też o tym czytałem - tłumaczą się tak ze takie były czasy i to historia nie zmienią tego, przecież właściciel ikei też wspierał aktywnie nazistów.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:45
Wicie jakby wyliczać kto wspierał nazistów to odpada nam również BMW, Hugo Boss, Bayer i wiele innych niemieckich i nie niemieckich firm boi fordem nie wypada jeździć. No i jeszcze niby skąd się wziął Volksvagen?
Telefunken to może nie chwytliwa nazwa ale powstawała w czasach kiedy może właśnie dobrze brzmiała. Ja bym spróbował czasami warto jest sprawdzać coś poza głównym nurtem a jeszcze jakby były produkowane w Niemczech to waliłbym w ciemno.
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:40
podobno jest chińskie bo sprzedali marke - tak czytałam ale nie wiem na ile to prawda. jak by bylo całkiem niemieckie to też bym brała bo cenowo jest ok :)
Cytuj
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2014 11:25
widziałem w media markt albo w saturnie nie pamietam. wyglądają solidnie zwłaszcza ta wersja diamond, na pewno do zastanowienia się przy kolejnej zmianie telefonu bo jakby nie było nie jest to oklepana nokia :)
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 9:57
Myśle, ze troche minie zanim marka znajdzie szersza rzesze odbiorców. Faktycznie telefony wyglądają na trwale. Chociaż wszystkie są bardzo do siebie podobne.
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 17:35
Angelina napisał
podobno jest chińskie bo sprzedali marke - tak czytałam ale nie wiem na ile to prawda. jak by bylo całkiem niemieckie to też bym brała bo cenowo jest ok :)

Nie wiem kto Ci cos takiego powiedział. Maraka ta produkty swoje wykonuje w chinach, ale która większa marka tego nie robi? nawet iPhony są teraz robione w chinach. Ważne żeby produkt był solidne przecież to bez różnicy kto go wykona.
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 17:41
kolorowaPanna napisał
slyszalam ze podczas wojny wspierali nazistów, słaba reklama jak dla mnie.. a telefony widziałam w media markt ale nie były jakies genialne.


jej jakie Ty masz podejście. Takie rzeczy działy wię kilkanaście lat temu i raczej szefostwo w firmie dawno sie zmieniło. To tak jak by Ciebie oceniać po tym co robili twoi dziadkowie a przecież sie różnicie. Dla mnie Marka robi bardzo dobre produkty.
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 17:47
Czytałem, troche na temat tej marki na internecie. Rzeczywiście , zdania są bardzo podzielone, ale wydaje mi sie że te negatywne opinie wydają ludzie, którzy nie mieli jeszcze tego telefonu w rekach. Jak dla mnie prezentuje sie fajnie.
Cytuj
Olcia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 17:51
Ja miałam okazje mieć w rece model Diamond. Według mnie na tle innych telefonów z tej samej półki cenowej wygląda bardzo fajnie. Dużo lepiej sie prezentuje, po za tym fajnie płynnie chodzi.
Cytuj
Masny

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 17:55
Może macie troche racji. Chociaż dla mnie te niektóre zarzuty. Są naprawe śmieszne. Nie wiem co niemiecka historia ma do tego jak teraz wykonywane sa telefony. Ważne że sa solidne i dobrze sie na nich pracuje.
Cytuj
Odpowiedź