• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefunken - opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Orzeszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 16:02
szczerze mówiąc jak tylko oglądałem ten telefon jak byłem na zakupach w Saturnie ale bardzo mi sie podobał. Za taką cene jaką oni sobie wołają warto sie zdecydować.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 11:38
widziałam i miałam okazję się pobawić telefonem bardzo przyjemny w odbiorze. Chodzi płynnie, jedyne co mi sie nie podobało to zbyt mały ram jak za tą cene niestety...
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Stepien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 18:00
A ja tam jestem pozytywnie nastawionych do ich telefonów. Mają bardzo fajne modele. Co prawda ja skupiam się głownie na smartfonach ale widziałem ze takie normalne telefony też mają
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2014 20:13
Firma Telefunken była obecna na Polskim rynku jeszcze przed wojną i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Teraz staramy się wrócić i na nowo zdobyć zaufanie klientów. Jeśli ktoś z Państwa ma jakieś pytania zachęcam do odwiedzenia Naszej strony internetowej - http://www.telefunken.pl/ bądź do kontaktu telefonicznego. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 11:09
Stepien napisał
A ja tam jestem pozytywnie nastawionych do ich telefonów. Mają bardzo fajne modele. Co prawda ja skupiam się głownie na smartfonach ale widziałem ze takie normalne telefony też mają


Oprócz smartfonów mają też takie zwykłe telefony i ja zastanawiałam się czy takiego tacie nie kupić bo ma duże klawisze, a mój tata wlaśnie takich potrzebuje. Teraz ma jakiegoś samsunga i narzeka, ze ekran mały i klawisze też za małe więc może to będzie wyjście.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2014 20:22
Oglądałam telefony tej firmy będąc w Media Markt i szczerze mówiąc nie są wcale takie złe:) Niczego im nie brakuje tak naprawdę. Mają bardzo dobre parametry i łatwo się je obsługuje. Jak mój telefon padnie to kupię Telefunken.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.11.2014 20:30
Moim zdaniem firma Telefunken nie jest zła. Mają bardzo tanie i dobre telefony. Mi podoba się kilka modeli w tym Diamond. Brat obiecał, że kupi mi telefon tej firmy na święta;) Jak będę już miała go w rękach to napiszę wam jak się sprawdza:)
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 8:01
Słyszałam o telefonach tej marki i nie wiem czy bym je kupiła.. Wyglądają nieźle,parametry też są ok ale jakoś cena mnie nie zachęca. Podejrzanie niska jest... Poza tym wiek marki nie ma znaczenia. Czasami wieloletnie firmy mają gorszy sprzęt niż te nowe.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 19:49
selena napisał
Moim zdaniem firma Telefunken nie jest zła. Mają bardzo tanie i dobre telefony. Mi podoba się kilka modeli w tym Diamond. Brat obiecał, że kupi mi telefon tej firmy na święta;) Jak będę już miała go w rękach to napiszę wam jak się sprawdza:)


Koniecznie! Mi się strasznie podoba ten model wygląda naprawdę super i też jestem ciekawa jak się będzie sprawdzał na dłuższą metę, bo ceny i parametry telefonów mają super.
Cytuj
vooYo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.11.2014 15:11
Mi się podoba Telefunken Enjoy TE z wyglądu, ale bardziej kusi ten najnowszy, który ma aparat 12 mpix. Nie miałem okazji sprawdzenia tych telefonów, ale jeśli piszecie, że są dostępne w Saturnie, chyba przejadę się tam, żeby sprawdzić go namacalnie, chociaż wydziałem też test na YT, i wygląda to nieźle. Wydaje mi się że marka jest warta uwagi - nie przepłaca się za samą nazwę.
Cytuj
Lose yourself in the music.
Odpowiedź