• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaki program do fakturowania polecacie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marcelina

Niezarejestrowani

20.2.2019 14:05
Patrzyłam i porównywalam to co proponujecie. Zastanawiam się co wybrać, bo właśnie ruszyłam ze swoją działalnościa. Myślałam przez pryzmat zakresu i mozliwosci programów, ale nie bez znaczenia są też koszty. Chmura Faktur to chyba jedyna całkowicie bezpłatna opcja i zacznę od niej.
Cytuj
loboko

Niezarejestrowani

20.2.2019 14:09
nie wiecie czy w tej chmurze można też robić jpk? Przydałaby mi się też taka opcja
Cytuj
Barbara

Niezarejestrowani

21.2.2019 10:07
Można oczywiście, to nie tylko narzędzie do faktur. Jpk zresztą też jest za darmo.
Cytuj
chomik

Niezarejestrowani

1.8.2019 21:55
Marcelina napisał
Patrzyłam i porównywalam to co proponujecie. Zastanawiam się co wybrać, bo właśnie ruszyłam ze swoją działalnościa. Myślałam przez pryzmat zakresu i mozliwosci programów, ale nie bez znaczenia są też koszty. Chmura Faktur to chyba jedyna całkowicie bezpłatna opcja i zacznę od niej.


Chmura dość kiepsko wypada funkcjonalnie. Nie ma się co dziwić jak jest bezpłatna.

Polecam skorzystać z bardziej sprawdzonych programów z ugruntowaną pozycją na rynku np. ifrma, fakturaxl.pl , wfirma.
Cytuj
Gosia L_

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2019 19:24
Polecam system wfirma.pl - z jednej strony jest to kompleksowe narzędzie do prowadzenia księgowości, program do fakturowania, można prowadzić w nim magazyn i rozbudowane kadry i płace w bardzo przystępnej cenie. Dodatkowo posiada integracje z US, MF i ZUS w celu wysyłki deklaracji i JPK bezpośrednio z systemu. Weryfikuje również kontrahentów z białą listą podatników VAT a co więcej posiada darmowe cykliczne aktualizacje systemu i wsparcie ekspertów księgowych, kadrowych i technicznych :)
Porównanie pakietów dostępne jest na stronie: https://wfirma.pl/porownanie-pakietow
Cytuj
Katarzynka73

Niezarejestrowani

23.10.2019 12:29
Zobacz też przy okazji program Faktura VAT z Pakietu Przedsiębiorcy. Ciekawy, funkcjonalny i mega intuicyjny program...https://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat
Cytuj
Karolina

Niezarejestrowani

23.9.2020 15:41
U siebie używam i z czystym sercem mogę polecić program Fakturownia ( http://fakturownia.pl ). Jest prosty i dostępny w każdym miejscu z dostępem do internetu ( ja często korzystam z niego przez komórkę ) :-)
Cytuj
Kasia

Niezarejestrowani

26.11.2020 0:17
Zdecydowanie Faktura XL, najlepsza jakość do ceny i mega sprawny support.
Cytuj
sprawnydpf

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2021 11:55
do prostego wystawiania FV - g faktura
Cytuj
mokced

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2021 15:18
a coś nie online?
Cytuj
Odpowiedź