• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaki program do fakturowania polecacie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
TCPolska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.9.2018 9:32
gfaktura w nas fajnie sie sprawdza
Cytuj
Oferujemy odkup i dopłaty do zaniżonych odszkodowań za uszkodzone auto
Józef

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2018 22:06
Tylko, że to są wszystko płatne tematy, które w dodatku trzeba aktualizować. A Chmura Faktur jest zawsze na bieżąco z przepisami i darmowa.
Cytuj
Patrisia

Niezarejestrowani

31.10.2018 21:11
Jestem na etapie poszukiwania więc chętnie testowałam kilka opcji. Chmura Faktur nieźle się sprawdziła. Intuicyjne, darmowe i wszystko jest w jednym miejscu. Do szczęścia brakowałoby mi jeszcze opcji mobilnej żebym mogła mieć na tablecie albo w tel, ale nie można mieć przecież wszystkiego :)
Cytuj
Areska

Niezarejestrowani

6.11.2018 13:43
Wersję mobilną na pendrive wiem, że udostępnia producent programu do fakturowania Faktura VAT z Pakietu Przedsiębiorcy. Na marginesie bardzo fajny, intuicyjny program. Gdyby ktoś był zainteresowany to można pobrać go tutaj: https://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat
Cytuj
melan

Niezarejestrowani

7.11.2018 9:35
Prostym systemem jest wfirma, który dodatkowo pozwala na intergracje ze sklepami. Innym, fajnym systemem jest Subiekt - ja mam akurat tę starszą wersję - interfejs pozostawia wiele do życzenia, ale pozwala na wiele modyfikacji, co jest przydatne w większych firmach.
Cytuj
zamrotka

Niezarejestrowani

13.11.2018 16:07
Ogólnie tak jak czytam to wiele programów ma jakieś pojedyncze cechy, a nie na tym to polega. Najwięcej plusów z tego co widzę ma Chmura Faktur. Tyle co na razie testuję totalnie darmowa nawet przy wiekszych ilościach faktur.
Cytuj
Józef

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2018 23:05
Tak, bo w Chmurze Faktur nie masz żadnych haczyków. Zasady są proste i przyjazne przedsiębiorcy.
Cytuj
Nina23

Niezarejestrowani

6.12.2018 11:26
Ja polecam program do fakturowania Faktura Small Business. Program jest intuicyjny i świetny dla małych firm. Szczególnie sprawdzi się jako program do faktur w 2019 roku.
Cytuj
Antoniusz

Niezarejestrowani

11.12.2018 13:19
A ja jestem mega zadowolona z Faktury VAT Pakietu Przedsiębiorcy. Intuicyjność obsługi i bieżące aktualizacje świadczą dla mnie o niezawodności programu. Gdyby ktoś był zainteresowany to tutaj program można za darmo pobrać https://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat
Cytuj
KarolinaM

Niezarejestrowani

11.12.2018 20:24
Mnie jednak program z licencją na jeden komputer mocno by ograniczał. Korzystam z chmury faktur i mam dostęp do wszystkich papierów z dowolnego urządzenia.
Cytuj
Odpowiedź