• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaki program do fakturowania polecacie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Grifi

Niezarejestrowani

12.12.2018 13:25
Korzystam z programu do faktur Faktura Small Business. Program umożliwi pracę wielostanowiskową dzięki czemu z programu może korzystać wiele osób. Dokumenty nie są dublowane ale zebrane w jedynym miejscu co dla mnie jest duża zaletą jak i dla osób które korzystają z tego programu.
Cytuj
Carmex

Niezarejestrowani

12.12.2018 13:35
Ja też korzystam z Faktury VAT Pakietu Przedsiębiorcy. Chciałem jednak mieć dostęp do programu z różnych komputerów i z różnych miejsc. No i otrzymałem od producenta świetną ofertę - program w wersji mobilnej na pendrive. Jestem mega zadowolony. Zdecydowanie doradzam https://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat
Cytuj
onyksa

Niezarejestrowani

14.12.2018 19:46
szukam jakiegoś darmowgo rozwiązania do gromadzenia faktur online, czy w tej chmurze faktur są jakieś limity?
Cytuj
viola

Niezarejestrowani

22.12.2018 20:09
Chmura faktur nie ma limitów, jest całkiem darmowa. Zarówno jeśli chodzi o wystawianie dokumentów, jak i ich przechowywanie.
Cytuj
Bazalt

Niezarejestrowani

27.12.2018 12:01
Faktura Small Business: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/ dobry program w niskiej cenie, który ma wiele przydatnych funkcji.
Cytuj
Joanna

Niezarejestrowani

29.12.2018 17:21
Wypróbuj program Faktura VAT z firmy Fineco Software. Bardzo przyjemny w codziennej pracy:

https://www.finecosoftware.pl/faktura-vat
Cytuj
Mussa

Niezarejestrowani

31.12.2018 21:05
A na jakim etapie pojawia się jakiś koszt?
Cytuj
remona

Niezarejestrowani

9.1.2019 11:46
Mussa napisał
A na jakim etapie pojawia się jakiś koszt?

jeśli pytasz o chmurę faktur to nie pojawia się na żadnym ;) masz faktury bez limitu i nic za to nie płacisz, cały czas jest za free, najleiej założyć konto i samemu wypróbować
Cytuj
oblanica

Niezarejestrowani

26.1.2019 12:32
Elektroniczna wymiana faktur za darmo, no brzmi świetnie. Ciekawe czy faktycznie. Zarejestrowałam właśnie konto na Chmurze i powoli będę testowała. Na razie mogę powiedzieć, że dość intuicyjne.
Cytuj
Bomis

Niezarejestrowani

12.2.2019 10:15
Sprawdź sobie Faktura Small Business: . Program bardzo intuicyjny i sprawdza się do prowadzenia małego i średniego biznesu :)
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź