• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki program do fakturowania polecacie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marcela

Niezarejestrowani

15.11.2016 22:06
Katarzyna_xxx74 napisał
Super rozwiązaniem jest program FakturaLight. Rewelacyjna, prosta grafika nie ma niepotrzebnych okien. Otwierasz program i po prostu wystawiasz fakturę. Nie trzeba być biegłym w obsłudze, każdy bez problemu sobie poradzi. No i nie trzeba też ręcznie wpisywać danych nabywcy, wystarczy wpisać NIP a resztę Ci uzupełnia sam program (trzeba mieć dostęp do Internetu). Poza tym on się jakoś łączy ze wszystkimi stanowiskami i praktycznie od razu widać, kto wystawił fakturę, a taką bazę wystarczy mieć gdzieś na swoim serwerze (nie za bardzo się na tym znam). Przed zakupem można sprawdzić jak działa, jest do dyspozycji wersja testowa. Strona to https://fakturalight.pl/

o proszę :)
Cytuj
grzegosh

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2016 17:11
Fakturka - najprostszy i najlepszy
Cytuj
Janina

Niezarejestrowani

30.11.2016 14:16
Ja moge Tobie polecić Comarch ERP Optima. Jest tani, prosty w obsłudze, na bieżąco rozwijany o nowe funkcjonalności i dostosowywany do zmian w przepisach. Ponoc to najczesciej wybierane oprogramowanie w Polsce. Na stronie Graphcom (prartner Comarch) mozeszs pobrac bezplatne demo i wybrobowac system przed zakupem: http://optima.comarch.pl/demo?utm_source=GRAPHCOM
Cytuj
gustlik

Niezarejestrowani

10.1.2017 16:45
Fakturka z Asseco WAPRO, z tym że ja praktycznie od razu rozbudowałem do WF-Mag START z magazynem. W większości sklepów komputerowych jest, nie będę reklamował konkretnego :)
Cytuj
Maja5

Niezarejestrowani

17.1.2017 18:01
Od nowego roku weszły nowe wytyczne odnośnie wystawiania faktur i nie każdy program je spełnia. Ja polecam https://afaktury.pl/ . Dostosowany, prosty w obsłudze i bardzo funkcjalny. Dostęp z dowolnego miejsca.
Cytuj
wdrażam i serwisuję to może coś wiem

Niezarejestrowani

28.3.2017 15:31
Żadnej darmoszki albo programików po 15 zł. Za tyle kupuje się gry na komórkę, a nie program do prowadzenia firmy która ma utrzymać mnie i rodzinę. Producentów jest sporo, ja polecam przyjrzeć się dużym - bo ich stać na śledzenie zmian w przepisach i robienie szybko poprawek. Może być WAPRO , może być Rask, Comrach, Inrest. Do wyboru - do koloru.
Cytuj
kamaj9

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2017 17:43
Bez sensu wystawiać faktury w Excelu. Chociażby dlatego, że nie masz potem sensownej ewidencji tych faktur. A za naprawdę niewielkie pieniądze można mieć program, który to usprawni. Poza tym od przyszłego roku będziemy musieli wysyłać JPK i wtedy z Excelem nie ma mowy. Ja używam programu Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT. Bardzo przyjemny, intuicyjny i sprawdza się. Ma też JPK i generuje od razu ewidencje VAT więc od razu wysyłam do księgowej. Można go pobrać stąd:

http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat
Cytuj
Tomek

Niezarejestrowani

16.5.2017 23:23
Ja nie wiem po co takie męczarnie jak faktury w excelu, nie dość że zajmuje to dużo czasu to później się gdzieś gubi te faktury. Ja tam lecę na BIZIN, to wszystko archiwizuje i jest dość łatwe w obsłudze. Także w razie jakiejś kontroli ma się wszystko pod ręką.
Cytuj
jola76kozy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2017 15:09
Dokładnie tak. Ja też od kilku lat używam do fakturowania programu FAKTURA VAT z serii Pakiet Przedsiębiorcy. Program bardzo prosty w obsłudze, intuicyjny, ułatwia pracę i życie ;) Ponadto na bieżąco jest dostosowany do wymogów prawnych i już teraz można generować dane w formie JPK. Polecam, można go pobrać ze strony: http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat
Cytuj
Marcin

Niezarejestrowani

18.5.2017 23:57
A pracowaliście kiedyś z programem BIZIN ? Mi to przypadkiem poleciło biuro rachunkowe i nie zamieniłbym na żaden inny. Szybka intuicyjna obsługa, spora oszczędność czasu no i kasy którą się normalnie wydaje na księgowość. Ja tylko na tym się opieram w firmie.
Cytuj
Odpowiedź