• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaki program do fakturowania polecacie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

28.12.2015 11:33
MG-LOGIC to łatwy i sprawdzony przez rzeszę klientów program
Do kupienia jedynie bezpośrednio u producenta
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Sonia

Niezarejestrowani

1.5.2016 19:20
Ja używam i jestem bardzo zadowolona. Program online więc i w każdej chwili mam do niego dostęp.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Michu

Niezarejestrowani

11.6.2016 22:05
Ja używam od dłuższego czasu i bardzo dobrze mi się sprawdza. Bardzo prosty, funkcjonalny. W dodatku online, więc w każdej chwili jest do niego dostęp.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Adam_BinSoft

Niezarejestrowani

13.6.2016 12:55
Witaj,

W czasach marketingu szeptanego ciężko ocenić wiarygodność czytanych wpisów. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego, prostego oraz intuicyjnego programu do wystawiania faktur; my taki posiadamy. Przekonaj się i skorzystaj z 30 DARMOWYCH dni dla testów. 

Sprawdź nas na mpFaktura.pl - inteligentne rozwiązania dla firm. Unikatowe programy do prowadzenia działalności gospodarczej na komputerach z systemami Apple MAC OS X | Microsoft Windows | Linux

Pozdrawiam 
Adam BinSoft
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2016 15:19
Mela napisał
Cześć ! Możecie mi polecić jakiś dobry program do wystawiania faktur? Obecnie wystawiam faktury w excelu. Do tej pory była to raptem jedna albo dwie faktury miesięcznie tak wiec nie był to żaden problem ale ostatnio wystawiam ich więcej no i siłą rzeczy jest to trochę kłopotliwe ( można się latwo pomylić jak wystawia ich się więcej). Tak więc szukam fajnego programu.Najlepiej darmowego. Płatny również możecie polecić ale aby opłata była w miarę niedroga.


Darmowych lepiej się wystrzegać z uwagi na błędy i zero odpowiedzialności..ze swojego doświadczenia polecam Ci proram Faktura VAT - Pakiet Przedsiębiorcy..lekki, łatwy w obsłudze, prosty do opanowania, szybki program, w którym przyjemnie wystawoa się dokumenty sprzedaży
Cytuj
Majka

Niezarejestrowani

15.8.2016 23:45
Ja polecam Bizin. Przez to, że ma podstawową wersję darmową łatwo się do niego przekonać a potem nawet zapłacić za licencję gdy firma się rozkręci. Ja dokładnie tak zrobiłam i od kilku lat sama prowadzę własną księgowość.
Cytuj
Marcin Kowalski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2016 19:55
moim zdaniem najlepszy program do fakturowania to Faktura VAT Pakiet Przedsiębiorcy. Intuicyjny, prosty i z mnóstwem fajnych opcji, które ułatwiają wystawianie dokumentów sprzedaży http://pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.10.2016 13:41
Ja polecam program firmy MEGA-TECH Faktura Small Business. Jest naprawdę prosty w obsłudze i intuicyjny. Demo można pobrać i przetestować ze strony: https://www.mega-tech.com.pl/programy-do-faktur/
Cytuj
Katarzyna_xxx74

Niezarejestrowani

13.11.2016 23:32
Super rozwiązaniem jest program FakturaLight. Rewelacyjna, prosta grafika nie ma niepotrzebnych okien. Otwierasz program i po prostu wystawiasz fakturę. Nie trzeba być biegłym w obsłudze, każdy bez problemu sobie poradzi. No i nie trzeba też ręcznie wpisywać danych nabywcy, wystarczy wpisać NIP a resztę Ci uzupełnia sam program (trzeba mieć dostęp do Internetu). Poza tym on się jakoś łączy ze wszystkimi stanowiskami i praktycznie od razu widać, kto wystawił fakturę, a taką bazę wystarczy mieć gdzieś na swoim serwerze (nie za bardzo się na tym znam). Przed zakupem można sprawdzić jak działa, jest do dyspozycji wersja testowa. Strona to https://fakturalight.pl/
Cytuj
Marcela

Niezarejestrowani

15.11.2016 22:05
Ja od jakiegoś czasu używam FakturaLight i jestem bardzo zadowolona
Cytuj
Odpowiedź