• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Księgowość w firmie - jaką wybrać ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marcin Romanowicz:)

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 12 razy

Wyślij wiadomość

14.4.2015 20:20
Muszę dodać, że systemy o których piszę sprawdzają się przy zwykłej książce przychodów i rozchodów. Jeśli fakturujecie coś na pełnej księgowości, wyglądać to będzie nieco inaczej :)
Cytuj
Pozdrawiam!
Filek

konkretny.pl
adrian

Niezarejestrowani

14.4.2015 21:32
ja jestem na KPiR, ale dla mnie to tylko Tax care. żadnych błędów i święty spokój z papierami.
Cytuj
kazik

Niezarejestrowani

17.4.2015 8:58
anna_panna napisał
to prawda w małych firmach pokusiłabym się o samodzielną księgowość w systemach zewnętrznych, bo programów jest od groma - papieerów nie ma zbyt dużo, więc samemu spokojnie można sobie poradzić czy to w ifirmie, któr jest najstarsza na rynku, czy wfirmie (chyba największa), ale przy większej firmie,
gdzie księgowość nie jest już taka prosta pomyślałabym o biurze albo własnej księgowej w zależności od możliwości finansowych


jak zakładałem działalność, to korzystałem z wFirmy - bardzo przystępne oprogramowanie, ale jeżeli ktoś nie zna się nijak na księgowości, to lepiej niech pomyśli o księgowej
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 15:04
Ja zleciłbym jakiejs "zywej osobie". Zawsze można się dowiedzieć co i jak. Zastanawiam się nad kosztami.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 15:26
To zależy jak duza jest działalność i od wielu jeszcze innych czynników. Popytaj u siebie w branży i w miejscowości. Może działa ktoś stacjonarnie kto sie na tym zna. tez byłbym za takim rozwiązaniem. Albo zawsze można zatrudnić księgowego na pol etatu. Może to niemodne, ale warto czasami tak zrobić.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.4.2015 13:09
Zatrudnienie księgowego to znacznie większe koszty niż oddanie wszystkiego do jakiegoś biura rachunkowego, ostatnio to rozważałam i porównywałam - wyślij zapytania do kilku biur i zorientuj sie w kosztach i porównaj ( biuro co mnie obsługuje dużo sobie nie liczy - może interesuje Cię Wrocław to polecam Super Księgi, robią wycenę usług na maila )
Cytuj
ksaron

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.4.2015 16:02
No to jest raczej logiczne, że taniej zlecić coś takiego zewnętrznej firmie. Jeśli chcemy zatrudnić księgowego, to oprócz pensji musimy zapewnić mu przecież stanowisko pracy. Jakiś lepszy komputer, drukarka, program księgowy - a to już potrafią być spore koszty. No i należy liczyć na to, że się nie pomyśli, bo karę zapłacimy my, jako właściciele.
Cytuj
panek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.5.2015 10:37
Ja do tej pory rozliczałem się sam ale szczerze powiedziawszy to takie coś zajmuje bardzo dużo czasu.

Zastanawiam się nad dwiema opcjami. Albo nad księgową ( znajoma) albo nad biurem rachunkowym.

Co Waszym zdaniem będzie lepsze?
Cytuj
amaglika

Niezarejestrowani

4.5.2015 15:50
Najlepiej wziąć biuro rachunkowe online i po kłopocie. Ja szukałam programów księgowych, bo chciałabym super zaradna, a ostatecznie stwierdziłam, że nie mam na to czasu.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
apolonka

Niezarejestrowani

29.10.2015 0:17
Na początek możesz spróbować z księgowością online, takie firmy mają różne moduły od darmowego systemu fakturowania do prowadzenia całkowitej księgowości. korzystam z takich usług, za 49 zł w superksięgowej mam program, który sam mi księguje, ja wprowadzam do niego faktury. Mnie ta opcja odpowiada, w razie problemów mają tam tzw „opiekę” można dzwonić i pisać.
Cytuj
Odpowiedź