• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Księgowość w firmie - jaką wybrać ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 14:08
madzialenka89 napisał
AdriannA napisał
Ale jak ktoś nie ma do tego głowy to nawet kurs mu nie pomoże, wiem po sobie. Gdybym ja miałam prowadzić ksiegowość to pewnie nawet po kursie bym nie potrafiła. Zatrudnienie Księgowej to w tym przypadku najrozsądniejsze rozwiązanie. No chyba ze czujesz sie na sile że sam dasz rade.


Mi też żaden kurs by nie pomógł. W ogóle nie rozumiem księgowości. Najzwyczajniej w świecie mnie przeraża. Najlepiej zgłosić się do zaufanej księgowej. Jeśli takiej nie masz to popytaj wśród znajomych czy nie znają przypadkiem jakiejś godnej zaufania i miłej księgowej. Do księgowości online nie jestem przekonana. Ja muszę mieć wszystkie dokumenty do wglądu.


Lepiej mieć księgową na miejscu bo możesz się spotkać i porozmawiać w cztery oczy a nie wirtualnie. Księowość nie jest taka trudna. ja też nic nie umialam a naprawdę sporo się nauczyłam więc nie jest tak źle:)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.11.2014 13:02
Sama od niedawna korzystam z księgowości online na stronie mojksiegowy24.pl i mogę z ręką na sercu powiedzieć, że to całkiem wygodna i przyjazna rzecz. Mogę sobie wybrać biuro, z którego chcę korzystać, a platforma udostępnia nam bezpłatne fakturowanie online. Polecam :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.11.2014 14:50
Ja korzystam z DuoKomp Księga Podatkowa 2014, prowadzone są księgi przychodów i rozchodów. Działa mi na windowsie bardzo dobrze. Jak na poczatek okej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.12.2014 10:29
pytałam w innym wątku ale zapytam i tu, jak wygląda taka współpraca zdalna z biurem rachunkowym? czy da się wszystko załatwić i nie ma problemów?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.12.2014 10:02
ja polecam, jest wygodniej tak jak ci już pisałem. Po prostu ;) a firma bde constans jest sprawdzona i zaufana
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.1.2015 0:30
ja zastanawiam się nad Tax Care, sama nie mam głowy do tego, bo mam strasznie dużo pracy na co dzień, i jeszcze księgowość na głowie, to nie wyrobię. :( może ktoś ma tam księgowość jakiś czas i może mi coś powiedzieć?
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2015 9:38
Gość napisał
ja zastanawiam się nad Tax Care, sama nie mam głowy do tego, bo mam strasznie dużo pracy na co dzień, i jeszcze księgowość na głowie, to nie wyrobię. :( może ktoś ma tam księgowość jakiś czas i może mi coś powiedzieć?

Gościu a moze warto jest poszukać biura rachunkowego w Twoim mieście? Z tego co wiem to w mniejszych miejscowościach biorą 100 zł, biuro rachunkowe 200 zł ( jak mniejsza działalność).
Z Tax Care nie korzystałam ale wiem,że dobre opinie ma INFACT.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.1.2015 10:40
Tax Care mam u siebie w mieście, nawet niedaleko domu. a ten infakt, co to jest? z tego, co widziałam na stronie, to oni nie mają stacjonarnego biura, tylko program do księgowania?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

31.1.2015 18:31
@Gość, ja mam w TC księgowość od niecałego roku i jak na razie z niczym nie nawalili, także póki co jestem bardzo zadowolona, i z obsługi, i z cen.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.2.2015 23:15
Najlepiej wszystko robić samemu i ja również poszedłem w tę stronę, wybierając ofertę wfirma. Dzięki tej platformie mogę obsługiwać program do fakturowania online. Wszystko jest łatwe w obsłudze i myślę, że każdy jest w stanie radzić sobie z księgowością samodzielnie.
Cytuj
Odpowiedź