• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Księgowość w firmie - jaką wybrać ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
arturr2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2015 8:40
Ja jednak radzę wszystkim, którzy zaczynają, o zlecenie tego typu prac prawdziwej księgowej, której oczywiście nie trzeba zatrudniać na umowę o pracę, bo najczęściej ma własne biuro i działa na zasadzie outsourcingu. To naprawdę najbezpieczniejsze rozwiązanie, bo księgowość to nie tylko wprowadzanie faktur do systemu, ale o wiele więcej, choć oczywiście wiele zależy od sposobu rozliczania się firmy.
Wiecie jakie są kary za złe zaksięgowanie czegoś? Często idą w tysiącach złotych, a zrobić taki błąd nie trudno. Jeśli zlecacie to biuru to ma ono chociaż oc od takich błędów, więc wam zwróci pieniądze.
Cytuj
Dariusz Plisak

Niezarejestrowani

7.2.2016 15:07
Ja mam od dwóch lat księgowość w Tax Care. Płacę niedużo, a w ramach abonamentu mam nie tylko obsługę księgową ale i np. darmowe porady doradcy podatkowego czy prawnika w razie potrzeby.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
pawel

Niezarejestrowani

29.3.2016 23:36
Jak decydujesz się na księgowość online, to najpierw sprawdź jakie są programy tego typu na rynku.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
katarzynabloc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2018 11:24
Dokładnie. Teraz jest sporo tych programów na rynku. My po odejściu księgowej zdecydowaliśmy się na programy z Pakietu Przedsiębiorcy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Programy są ze sobą kompatybilne, łatwe w obsłudze, bez problemów rozliczamy się z US.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Józef

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2018 11:19
No nie do końca, bo jednak człowiek to człowiek. Ja mam księgowość w Tax Care już długo i w zasadzie jedyne co mnie obchodzi to dostarczanie dokumentów. Abonament niedrogi, mam do wyboru sporo dodatkowych usług np. wsparcie IT czy prawnik i szczerze mówiąc szkoda mi czasu na robienie tego samodzielnie skoro mogę zapłacić parę złotych, a swoją energię spożytkować na biznes.
Cytuj
viola

Niezarejestrowani

21.7.2018 23:43
A te dodatkowe usługi to normalnie u nich wykupujesz? NA jakich to jest warunkach?
Cytuj
Józef

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2018 21:05
No ja dobierałem dodatkowo, ale teraz np. dla nowych jest wsparcie informatyczne i prawnik za darmo na 3 miesiące, a potem decydujesz czy chcesz czy nie. Dobra opcja na przetestowanie, zwłaszcza jeśli chodzi o tematy prawne.
Cytuj
viola

Niezarejestrowani

16.8.2018 10:11
No to fajnie, wezmę to i zobaczę w praktyce jak się sprawdza. W razie czego po prostu rezygnuję, tak? Bez konsekwencji?
Cytuj
Józef

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2018 20:19
Tak. Po prostu zgłaszasz, że rezygnujesz i nie masz doliczanych dalej opłat.
Cytuj
alicja

Niezarejestrowani

31.10.2018 21:16
A opłaca się brać pakiet medyczny?
Cytuj
Odpowiedź