• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Księgowość w firmie - jaką wybrać ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

6.2.2015 8:44
Reprezentuję Grupę ECA. Jeśli szukają Państwo profesjonalnej obsługi z zakresu księgowości zapraszam na naszą stronę na http://www.ecagroup.pl/. Nasi specjaliści zajmują się księgowością m.in. prowadzeniem ksiąg rachunkowych, sprawami kadrowymi, sporządzaniem sprawozdań i raportów finansowych. Bogate doświadczenie w dziedzinie księgowości pomaga nam od lat budować pozycję specjalistów na rynku.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.2.2015 13:55
eśli szukają Państwo sprawdzonego i doświadczonego biura rachunkowego zapraszam do kontaktu z Biurem Rachunkowym Super Księgi. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam fachowo i sprawnie obsługiwać księgowość każdego typu. Zapraszamy do kontaktu tel.: 71 342 69 47, mail.: biuro@superksięgi.pl
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.2.2015 15:19
Gość napisał
ja zastanawiam się nad Tax Care, sama nie mam głowy do tego, bo mam strasznie dużo pracy na co dzień, i jeszcze księgowość na głowie, to nie wyrobię. :( może ktoś ma tam księgowość jakiś czas i może mi coś powiedzieć?


mają dobre ceny i są solidni, to wiem na pewno, bo mam od dawna u nich księgowość. warto, bo pomagają w prowadzeniu firmy i w niwelowaniu kosztów działalności.
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 9:30
A jak ma się kwestia odpowiedzialności tych wszystkich firm zajmujących się księgowością? Jeśli na przykład źle policzą mi podatki to kto będzie za to odpowiadał?
W sytuacji kiedy Urząd Skarbowy się przyczepi? Ja czy może firma, która prowadzi mi księgowość ( wszystkie dokumenty oczywiscie są wtedy w naszym posiadaniu).
Cytuj
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 12:19
Jeśli księgowość prowadzi Ci znajoma pani Tereska, która robi Ci to na czarno za 100 zł w miesiacu to musisz wiedzieć.ze Ty ponosisz wszelkie konsekwencje w związku z błędnymi wyliczeniami.
Zlecenie biuru rachunkowemu prowadzenia księgowości nie jest sposobem na uniknięcie odpowiedzialności podatkowej za skutki błędów w rozliczeniach. Biuro rachunkowe nie odpowiada przed fiskusem za zobowiązania podatkowe klientów. Może być jednak zmuszone zapłacić odszkodowanie za szkody spowodowane swoją niesolidnością.
Dlatego jeśli zleciłaś księgowość w firmie możesz domagać się zadośćuczynienia. Od tego maja ubezpieczenie OC.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.2.2015 20:18
jest odszkodowanie w razie czego, poza tym kontrola odbywa się w razie czego w TC, mam to w umowie. zresztą zanoszę im wszystkie faktury.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 8:12
Właśnie problem jest w tym,że to Ty na początku ponosisz konsekwencje przed Urzędem Skarbowym bo oni tam nie będą się bawili w jakieś głupoty.
Potem sam możesz dochodzić sprawiedliwosći oraz odszkodowania. Trochę jest z tym problemów dlatego sam stosuję zasadę ograniczonego zaufania i czasami sam sobie coś wyliczam czy aby wszystko wyszło dokładnie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.2.2015 15:38
Owszem, ale odszkodowanie pokrywa z nawiązką ewentualne kary ze strony US, zresztą nie słyszałem żeby w TC ktoś miał problemy ze skarbówką.
Cytuj
gkat

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 13:25
Ja na początku korzystałem z elektronicznej księgowości, ale po kilku miesiącach zdecydowałem się jednak na biuro rachunkowe. Obecnie korzystam z poznańskiego biura rachunkowego Rachunkovnia i jestem zadowolony.
Cytuj
magdaalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 13:39
moniuska20 napisał
A co sądzicie o księgowości online? Warto z czegoś takiego korzystać? Znalazłam ofertę Infaktu i rozważam wprowadzenie księgowości online do swojej firmy. Podobno można sporo zaoszczędzić. Zastanawiam się tylko co z ważnymi dokumentami. Gdzie są przechowywane i co zrobić w sytuacji gdy będę potrzebowała jakieś papiery na już?


cześć, ja korzystam z oprogramowania online i z papierami nie mam kłopotów. koszty niższe, koniec z bieganiną a co najważniejsze sama sobie wszystko pilnuję mimo iż nie jestem księgową. Polecam
Cytuj
Odpowiedź