• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Księgowość w firmie - jaką wybrać ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 18:32
AdriannA napisał
Ale jak ktoś nie ma do tego głowy to nawet kurs mu nie pomoże, wiem po sobie. Gdybym ja miałam prowadzić ksiegowość to pewnie nawet po kursie bym nie potrafiła. Zatrudnienie Księgowej to w tym przypadku najrozsądniejsze rozwiązanie. No chyba ze czujesz sie na sile że sam dasz rade.


Mi też żaden kurs by nie pomógł. W ogóle nie rozumiem księgowości. Najzwyczajniej w świecie mnie przeraża. Najlepiej zgłosić się do zaufanej księgowej. Jeśli takiej nie masz to popytaj wśród znajomych czy nie znają przypadkiem jakiejś godnej zaufania i miłej księgowej. Do księgowości online nie jestem przekonana. Ja muszę mieć wszystkie dokumenty do wglądu.
Cytuj
Daro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 10:12
A nie orientujesz sie czy w twojej miejscowości nie ma jakiejś sprawdzonej księgowej lub księgowego? Może lepiej powierzyć te wszystkie papierki i obliczenia komuś kto sie na tym zna. Ty popełnisz szybko błąd i możesz poważnie za to odpowiedzieć a tak ksiegowa zrobi to jak należy.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 15:27
Najlepiej zrobisz zgłaszając się do biura rachunkowego albo jakiejś księgowej. Ja kiedyś próbowałam sama prowadzić KPiR i zawaliłam na całej linii. Znajoma księgowa później wszytko poprawiała. Od tamtej pory ona zajmuje się księgowością u nas. Możesz też popytać wśród znajomych lub rodziny czy nie znają się na księgowości. Może ci pomogą.
Cytuj
Kryjna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:24
Ja tam sama by sie takimi rzeczami nie chciała zajmować. Za duże ryzyko ze coś mogę zrobić nie tak a nie wszystko zawsze da się odkręcić i tłumacz sie tu człowieku później w urzędach że zabrałaś się za coś o czym nie masz zielonego pojęcia i porobiłaś błędy.
Cytuj
Tamata8

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 14:03
Najlepszym rozwiązaniem jest biuro rachunkowe .Dostarczasz im wszystkie potrzebne dokumenty i prowadzą Ci księgowość .Wiadomo to wszystko kosztuje ale nie masz na głowie żadnej odpowiedzialności i w razie pomyłki ty nie będziesz odpowiadać tylko Twój księgowy .A w księgowości trzeba być na bieżąco , przepisy non stop się zmieniają .
Cytuj
Franciszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 16:55
No niby takie biuro to dobry pomysł, ale jak się mieszka w dużym mieście to wiesz ile takie biuro kosztuje? Duże taniej wychodzi się na tym jak zakupi się jakiś profesjonalny program do księgowości. Inaczej zarabiasz na księgową i podatki, a zysku dla Ciebie wcale.
Cytuj
tynusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 18:09
A bo widzisz to zależy gdzie mieszkasz i jaki rachunek wystawi Ci księgowa. Z tego co sie orientuje to w mojej miejscowości księgowa wcale nie bierze tak dużo i praktycznie każde przedsiębiorstwo lub osoby prowadzące działalność gospodarczą się do niej zgłaszają. Ma niskie ceny ale sporo klientów wiec też zarabia.
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:01
A to u mnie swojego czasu była tylko jedna księgowa i niestety ceny miała takie że głowa mała. Tyle kasy zbiła,ale później kilka młodych ludzi zebrało się i tez otworzyło księgowość z dużo niższymi cenami i tamta babka nieźle wtedy dostała po tyłku.
Cytuj
Sajmon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 0:21
Pewnie jak była jedyna na rynku i nie miała żadnej konkurencji to chciała jak najwięcej zarobić. Mam wrażanie ze każdy z nas na jej miejscu zrobił by to samo, ale fajnie ze młodzi utarli jej troche nosa i pokazali ze jest cos takiego jak konkurencja.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 12:18
ewelina napisał
Tak tylko teraz powiedzcie mi jeszcze ile kosztuje opłacenie takiej księgowej? Płacisz jej normalna pensje jak pracownikowi czy to zależy od tego ile ona ma pracy przy twoich papierach? I czy jak popełni jakiś błąd to ja za to odpowiadam czy ona?


Nie no co Ty księgowej płacisz za zlecenie. Różnie biorą 150, 200 zależy jak dużą masz firmę i ile masz papierów. Ale nie jest to jakoś specjalnie duża kwota. Księgowość jeżeli jest to początek firmy nie jest taka trudna więc warto samemu się nauczyć.
Cytuj
Odpowiedź