• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Program do wystawiania faktur

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Cutarlo

Niezarejestrowani

6.4.2015 22:43
Gość napisał
Wydaje mi się, że oprogramowanie do fakturowania najlepiej wybierać w wersji online. Takie na przykład oferuje ta firma https://wfirma.pl/ i muszę przyznać, że za tę cenę, to jestem nawet zdziwiony, że mają tak wiele możliwości, jeśli chodzi o księgowość online. No i ważne jest, że oferują wsparcie eksperckie.


Programu wfirma chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, kto chociaż trochę zna się na branży. Ja też w pełni polecam. Korzystam od lat i nie wyobrażam sobie zmienić na cokolwiek innego.
Cytuj
igorro

Niezarejestrowani

28.4.2015 12:33
Ja korzystam od roku z programu BizIn - http://www.bizin.pl/. Działa online, więc do obsługi wystarczy tylko przeglądarka internetowa i działa bez zarzutu na normalnym komputerze i na urządzeniach mobilnych. Za pomocą programu każdy, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności i sposób rozliczania z Urzędem Skarbowym, wystawi za darmo wszelkiego rodzaju dokumenty przychodowe. Każdy taki dokument można w prosty sposób za pomocą kreatora korespondencji, przesłać bezpośrednio z systemu do kontrahenta podając jedynie adres e-mail :)
Cytuj
Namaczika

Niezarejestrowani

29.4.2015 21:40
Ta wfirma wygląda bardzo profesjonalnie. Czy jest to program tylko dla księgowych?
Cytuj
Aufonia

Niezarejestrowani

1.5.2015 21:01
Namaczika napisał
Ta wfirma wygląda bardzo profesjonalnie. Czy jest to program tylko dla księgowych?


Nie, to program dla wszystkich. Na pewno sobie z nim poradzisz i nie musisz mieć jakiejś super wiedzy księgowej.
Cytuj
Paulina

Niezarejestrowani

30.6.2015 10:49
Witam, proszę o radę. Poszukuje płatnego programu do fakturowania w firmie usługowej. Zależy mi, żeby przy wystawianiu faktury nie trzeba było "ściągać" usługi z magazynu, tak żeby nazwę usługi można było uzupełniać na fakturze. Dodatkowo chciałabym w adnotacjach mieć możliwość wpisania dosyć długiej formułki. Chciałabym aby był intuicyjny, posiadał bazę kontrahentów, domyślnie pamiętał warunki płatności, miał możliwość wydruku dokumentów tj. wezwanie do zapłaty itp. Nie mam nic przeciwko dodatkowej ewidencji zakupów.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 20:06
Ja od ponad roku stosuję program "Dumpingowiec" Można go kupić na Allegro za 35 zł. Bardzo fajny program do prowadzenia KPIR czy też Ryczałtu, dostosowany również do prowadzenia sklepu internetowego. Jeśli ktoś jest VAT-owcem, również ma tam książkę zakupu i książkę sprzedaży. I oczywiście można wystawiać dokumenty sprzedaży. Można go pobrać w wersji demo i poćwiczyć.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Gość

Niezarejestrowani

5.9.2015 22:25
Paulina napisał
Witam, proszę o radę. Poszukuje płatnego programu do fakturowania w firmie usługowej. Zależy mi, żeby przy wystawianiu faktury nie trzeba było "ściągać" usługi z magazynu, tak żeby nazwę usługi można było uzupełniać na fakturze. Dodatkowo chciałabym w adnotacjach mieć możliwość wpisania dosyć długiej formułki. Chciałabym aby był intuicyjny, posiadał bazę kontrahentów, domyślnie pamiętał warunki płatności, miał możliwość wydruku dokumentów tj. wezwanie do zapłaty itp. Nie mam nic przeciwko dodatkowej ewidencji zakupów.


Możesz sprawdzić któryś z darmowych np. afaktury. Wymienione, dodatkowe funkcje są jednak w wersji płatnej, ale możesz przetestować program, czy taki tobie odpowiada.
Cytuj
Piotrrek

Niezarejestrowani

3.11.2015 11:58
Dla mnie najlepszy ze wszystkich programów do fakturowanie jest na stronie zakładasz konto i dostęp jest właśnie przez stronkę, nie trzeba instalować żadnych aplikacji. To duża wygoda :)
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
TBaran

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2015 14:59
Piotrrek napisał
Dla mnie najlepszy ze wszystkich programów do fakturowanie jest na stronie zakładasz konto i dostęp jest właśnie przez stronkę, nie trzeba instalować żadnych aplikacji. To duża wygoda :)


Mnie by taki sposób nie przekonał, a to z tego powodu, że jeśli coś robimy zdalnie, to powinniśmy mieć do strony zaufanie. O tej słyszę po raz pierwszy i w sumie nie wiem, czy ktoś by mi w ten sposób nie wykradał danych.
Niby to tylko faktury, ale mimo wszystko bym się bał. Czy można jakoś sprawdzić bezpieczeństwo tego typu stron? No i podobnie z programami, o których niewiele wiemy, skąd pewność, że nie przesyłają gdzieś danych?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.11.2015 23:23
W wszystkich programach z jakich korzystasz przeszyłaś dane, nawet korzystając z "apek" w telefonie. Przecież wpisując pola do wypełnienia FV przekazujesz pewne informacje. Zresztą nie są to informacje jakich nie można znaleźć w spisie firm. Bizin, to chyba dosyć popularne narzędzie tego typu. Z innych masz np. afaktury, które posiadają darmową wersje, ale nie tak rozbudowaną jak płatna.
Cytuj
Odpowiedź