• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Program do wystawiania faktur

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Zuzulaw

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 13:09
potwierdzam ramzes ma mozliwosc rozdzielenia magazynów bo pracuje e wsklepie i u nas tez sie to bardzo przydaje :) goyko 200 zł to naprawde nie za duzo w porownaniu z kosztem np subiekta czy symfonii ;)
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:09
O to ja pierwsze słyszę o programach o których piszecie. Ostatnio pomagałam szukać mojemu znajomemu takich programów. Kurcze na necie jest tego pełno i nie wiedzieliśmy na co sie tak naprawde zdecydować. A wy jak podjęliście ostateczną decyzję dotyczącą tego programu?
Cytuj
Tancereczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:06
Wydaje mi się że szukanie takich programów jest dobre po wcześniejszym przeczytaniu kilku opinii. Wiemy czego konkretnie szukamy, jakie funkcje są nam potrzebne i pytamy po forach czy ludziach z branży z czego korzystają. Przynajmniej ja bym tak zrobiła.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.6.2014 23:17
Darmowe są dobre ale dla tych co trzymają wszystko na swoim kompie - do czasu jego awarii :( - I co wówczas? Zdecydowanie lepsze są rozwiązania online wcześniej korzystałam z faktura.egrupa teraz wypuścili nowszą wersję (afaktury.pl)jest super a koszt śmieszny bo miesięcznie płacę 7 zł z groszami i mam święty spokój, bo dostęp zdalny jak mi się zepsuł laptop to się zalogowałam przez tableta i miałam wszystko pod ręką. Ja u nich mam już konto długo i z tego co pamiętam tylko raz mieli przerwę w dostępie do serwisu wiec naprawdę mogę Ci polecić jako bardzo proste i zaawansowane narzędzie do wystawiania faktur a teraz po ich zmianach wystawianie już nie jest wcale takie złe. Co do ksiegowości to ja preferuję kontakt osobisty i uważam, że ja się mam zajmować firmą a nie papierkami za to wolę zdecydowanie zapłacić księgowej przynajmniej śpię spokojnie bo biuro jest ubezpieczone jak coś pomylą.

Pozdrawiam Blanka
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 22:16
Ja korzystam z jakiegoś darmowego, bo w gruncie rzeczy u mnie więcej klientów korzysta ze zwykłych paragonów więc tylko okazjonalnie wystawiam faktury, ale na rynku jest całkiem sporo takich programów więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.8.2014 9:14
w mojej firmie korzystam z programu Faktura VAT Pakietu Przedsiębiorcy - bardzo przyjazny, prosty program, również dla tych którzy nigdy nie mieli styczności z tego typu programami. wersję testową można pobrać stąd:

http://pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 12:24
ja korzystam z jakiegoś darmowego w internecie więc Ci nie pomogę ale wiem, że jest całkiem sporo takich programów więc po prostu musiałbyś podpytać innych, którzy ich używają lub sam przetestować kilka.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.8.2014 13:48
jakiś miesiąc temu przerzuciałm sie na bizina. program rewelacja! bardzo łątwo nauczyć się jego obsługi i ma mnóstwo funkcjonalnośvci, które mega ułatwiają pracę. jeśłi miałąbym komuś polecać program do efaktur, to właśnie ten
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 12:59
ja korzystam z infaktu i jest ok nie jest drogo no i porady księgowej mam za darmo 24g/dobe :) juz nie raz w godzinach pozno wieczornych uratowało mi to skóre ;)
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 14:09
Gość napisał
Darmowe są dobre ale dla tych co trzymają wszystko na swoim kompie - do czasu jego awarii :( - I co wówczas? Zdecydowanie lepsze są rozwiązania online wcześniej korzystałam z faktura.egrupa teraz wypuścili nowszą wersję (afaktury.pl)jest super a koszt śmieszny bo miesięcznie płacę 7 zł z groszami i mam święty spokój, bo dostęp zdalny jak mi się zepsuł laptop to się zalogowałam przez tableta i miałam wszystko pod ręką. Ja u nich mam już konto długo i z tego co pamiętam tylko raz mieli przerwę w dostępie do serwisu wiec naprawdę mogę Ci polecić jako bardzo proste i zaawansowane narzędzie do wystawiania faktur a teraz po ich zmianach wystawianie już nie jest wcale takie złe. Co do ksiegowości to ja preferuję kontakt osobisty i uważam, że ja się mam zajmować firmą a nie papierkami za to wolę zdecydowanie zapłacić księgowej przynajmniej śpię spokojnie bo biuro jest ubezpieczone jak coś pomylą.

Pozdrawiam Blanka


O dzięki, chyba sobie taki wykupię. Ja korzystałam z jakiegoś darmowego ale denerwowało mnie to, że za każdym razem musiałam wpisywać dane a one się nigdzie nie zapisywały. Muszę zobaczyć tylko ten o którym ty piszesz może sobie wykupię abonament:)
Cytuj
Odpowiedź