• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Program do wystawiania faktur

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:01
A ja korzystam w efaktury.org przez 100 dni jest za darmo, a po stu dniach można ale nie trzeba wykupić sobie abonament na rok za 50zł. Więc no cena super. Jeżeli szukacie takiego podstawowego narzedzia do pracy to polecam właśnie tą stronę.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.11.2014 10:56
ja korzystam z platformy BizIn. I sobie ją bardzo chwalę. Jest prosta w obsłudze, ma wersję bezpłatną i płatną, w zależności od tego czego oczekujemy. Wersja płatna ma oczywiście okres bezpłatny próbny, więc każdy spokojnie może się z nim zapoznać bez ponoszenia kosztów. A jestem przekonana, że Wam przypasuje ;)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.11.2014 9:04
Witam, ja korzystam ze stronki internetowej mojksiegowy24.pl, fakturowanie jest bezpłatne, poza tym to można też korzystać z usług księgowości online
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 11:44
jesli chcesz przez telefon to wiem ze infakt ma taką aplikacje i możesz szybko i łatwo wystawić faktury, chociaz ja z tego nie korzystam żeby nie zrobić jakiegoś byka i np dwa razy czegoś nie zafakturowac.
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Gość

Niezarejestrowani

13.11.2014 10:40
u mnie się świetnie sprawdza bizin. Zaczynałem na wersji bezpłatnej, a teraz już wykupiłem płatną :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.12.2014 10:03
Gość napisał
Witam, ja korzystam ze stronki internetowej mojksiegowy24.pl, fakturowanie jest bezpłatne, poza tym to można też korzystać z usług księgowości online

Możecie mi pokazywać inne, ale to mnie najbardziej przekonało
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.12.2014 15:28
Programu Faktura VAT Pakietu Przedsiębiorcy, jest wersja testowa dostepna, jak sie sprawdzi to wezmiesz pełną.
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 13:42
Beata17 napisał
Polecam zakup bloczka z fakturami w kiosku przy urzędzie skarbowym. Darmowy nie jest ale później można kserować w nieskończoność. Nie śmiem proponować dobrego programu za 200 zł, gdyby miało okazać się że jet to jedyne legalne oprogramowanie na komputerze.

W w swojej jednoosobowej firmie wystarcza mi w zupełności darmowy program.Wystawiam faktury za pomocą programu Fit Faktura. Jest bardzo wygodny. Chociaż wiadomo,że na początku trzeba się do niego przyzwyczaić.
Z wieloma płatnymi nie miałem do czynienia ale również słyszałem wiele dobrego o Super Księdze Podatkowej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.1.2015 15:24
To zależy czy szukasz aplikacji instalowanej na kompie czy on-line. Ja korzystam online, bo to jest wygodne rozwiązanie. Nie muszą martwić się kopią danych, mogę z dowolnego miejsca i urządzenia wystawiać fakturę. Minusem jest to, że jednak aplikacje on-line nie są tak wygodne w użyciu jak desktop i są zależne od Internetu. Musisz sam rozważyć co będzie lepsze dla Ciebie. Ja używam onlineowej aplikacji http://eFaktura24.pl Polecam ją wszystkim szukającym apki web :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.2.2015 8:01
Wydaje mi się, że oprogramowanie do fakturowania najlepiej wybierać w wersji online. Takie na przykład oferuje ta firma https://wfirma.pl/ i muszę przyznać, że za tę cenę, to jestem nawet zdziwiony, że mają tak wiele możliwości, jeśli chodzi o księgowość online. No i ważne jest, że oferują wsparcie eksperckie.
Cytuj
Odpowiedź